10 nejlepších koncertů do konce roku: Madonna, Ramazzoti i Bocelli

 • Autor: dat,haj - 
  18. 10. 2015
  09:01

  Hotová koncertní smršť se řítí na Česko! Do konce roku zažije naše metropole neuvěřitelné množství koncertů těch největších světových hvězd. Blesk přináší 10 tipů na ty NEJ. Lístek lze pořídit za pár stovek stejně jako za víc než deset tisíc! Nejdražší přitom nebude kupodivu erotikou prosycená show Madonny, ale árie slepého italského tenora Andrey Bocelliho (57)!

 • 1.Eros Ramazzotti

  Populární italský zpěvák Eros Ramazzotti (51) a autor například hitu Più Bella Cosa vystoupí v pražské O2 areně už 30. října. Vstupenky na vystoupení charismatického fešáka vás přijdou na 1744 až 1920 Kč.

  Eros Ramazzotti

 • 2.Lord of the Dance

  Jen o den později, 31. října 2015, otevře O2 aréna své brány příznivcům irské folkové hudební a taneční show Lord of the Dance, která se v České republice poprvé představila už před více než deseti lety a stále se těší mimořádné oblibě. Nejlevnější vstupenky na tuto velkolepou show koupíte za 1191 Kč, nejdražší pak získáte za 4481 Kč.

  Lord Of The Dance

 • 3.Richard Müller

  Slovák Richard Müller (54), který se v 80. letech s kapelou Banket proslavil písní Po schodoch, potěší své fanoušky koncertem 3. listopadu. Společně s kytaristou Andrejem Šebanem chce Müller zavzpomínat na skladatele a textaře Jara Filipa, který před 15 lety zemřel. Lístky do divadla Hybernia stojí od 890 do 1990 Kč.

  Richard Müller

 • 4.Madonna

  Popová královna Madonna (57) přijede v rámci koncertního turné Rebel Heart také k nám a 7. a 8. listopadu rozjede svou show O2 areně v Praze.
  Ceny vstupenek: 1150 až 5760 Kč

  Madonna

 • 5.Hapka žije!

  Hudební skladatel Petr Hapka (†70) zemřel 25. listopadu 2014, ale jeho dílo žije dál. Proto textař a producent Michal Horáček (63) uspořádal rok a den od Hapkovy smrti koncert, kde vystoupí zástup umělců, například Jaromír Nohavica, Jana Kirschner, Aneta Langerová či Ondřej Ruml. Unikátní večer proběhne v O2 areně. Ceny vstupenek se pohybují mezi 490 a 2490 Kč.

  Petr Hapka a Michal Horáček.

 • 6.Andrea Bocelli

  Nevidomý tenorista s procítěným projevem má ve svém repertoáru skladby klasické i populární. Není tedy divu, že Andrea Bocelli (57) si vysloužil i hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Nepropásněte tedy jeho koncert 28. listopadu v O2 areně. Do vstupenek ale budete muset investovat o něco více - stojí 5684 až 12 500 Kč.

  andrea Bocelli

 • 7.Ben Cristovao

  Obzvláště ženy a dívky ocení akci, která se odehraje 28. listopadu ve Foru Karlín. Zazpívá a zatančí zde totiž čokoládový krasavec Ben Cristovao (28). Vystoupení někdejšího účastníka Československé SuperStar, který si zahrál i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, přijde na 359 Kč v předprodeji a 399 Kč na místě. VIP vstupenka pak stojí 1200 Kč.

  Ben Cristovao

 • 8.Chinaski

  Pohoda, klídek a tabáček. Snad v takto pozitivním duchu bude probíhat i koncert kapely Chinaski ve Foru Karlín v Praze první prosincový večer v 19:30. Lístek lze koupit už za 390 Kč.

  Chinaski

 • 9.Kabát

  Drsní rockeři z kapely Kabát chystají pro fanoušky Vánoční koncert 2015 na 15. prosince. Loni v září si je na Vypich v příšerném počasí přišlo poslechnout přes 73 tisíc fanoušků, do O2 areny se diváků vejde jen 18 tisíc, a tak bude o lístky od 390 Kč asi velký zájem.

  Skupina Kabát

 • 10.Tři sestry

  Dva dny před Štědrým dnem pak do O2 areny zavítají Tři sestry, které oslaví již 30 let od svého založení. Původně punková a dnes již legendární kapela si pozvala jako podporu i soubor zpívajícího právníka Doctor P.P.
  Cena vstupenek: 390 až 690 Kč

  Lou Fanánek Hagen ze Tří sester

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa