Sobota 27. únor 2021
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 7°C

Senior se zasekl nad Vranovskou přehradou: Kola auta visela ze srázu

Autor: ran - 
20. února 2021
14:07

V pátek ráno nešťastně havaroval starší muž u Vranovské přehrady na Znojemsku. Nepřijet mu včas na pomoc hasiči, kdo ví, jak by drama nad ledovou vodou dopadlo. Zmateného muže se ale naštěstí podařilo dostat do bezpečí. 

 

Chatová oblast v obci Bítov u břehů řeky Dyje se stala místem, kde postarší senior ráno před osmou hodinou zažil perné chvíle. Podle informací webu Deníku sjel z cesty a vjel na terasu jedné z chat. Zůstal nebezpečně viset nad vodou.

Podle telefonátu na tísňovou linku bylo zřejmé, že muž je zmatený. Situaci ale popsal podle skutečnosti - plný strachu oznámil, že auto může každou chvíli spadnout do vody a že se bojí vystoupit, uvedl web.   

Hasiči muže zachránili za použití zvedacích vaků a tyčí, jak ukazují snímky od členů zásahové jednotky z místa. „Samotné vyprošťování auta trvalo asi čtvrt hodiny,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška pro Deník. 

Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. „Sanitka muže odvezla na vyšetření do znojemské nemocnice. Před havárií měl senior zřejmě nějakou zdravotní indispozici,“ řekla webu mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

Video Jak se zachovat při dopravní nehodě? 

revengeboy ( 22. února 2021 13:38 )

A takovýto ko.ot má řidičák...

doktormediciny ( 20. února 2021 18:17 )

.....Ja si take mysliom, ze muzi nestarnoou / teda fysicky/..

sorgedoktor ( 20. února 2021 18:15 )

Chlap je senior tehdy, kdyz si na chatu na Vranov nad Dyji pozve dvacitku, onas neprijde a on je rad...To je definicer seniora

zkratik ( 20. února 2021 18:09 )

To byli v autě tři?Starší muž,postarší senior a senior?

jardavozembouch ( 20. února 2021 15:03 )

Doktoři mu dali potvrzení že může řídit auto?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud