Vlak u Příbrami málem najel do betonových pražců na kolejích: Policie chytla podezřelé!
Vlaková trať mezi Tochovicemi a Březnicí stojí! Na kolejích se objevilo několik betonových pražců. Vlak stihl na poslední chvíli zastavit. Policistům se podařilo dopadnout podezřelé osoby! Pomohl jim v tom i vrtulník.
V úterý před pátou hodinou odpoledne musela být zastavena vlaková trať mezi zastávkami Tochovice a Březnice u Příbrami. Osobní vlak tak musel zastavit před betonovými pražci, které byly naskládané na kolejích.
Na místo tak musela vyrazit policie a hasiči. „Na místě jsou policisté a věc šetří jako podezření z trestného činu obecného ohrožení," uvedla pro Blesk mluvčí policie Lucie Nováková. A dodala, že se jim podařilo zadržet dvě podezřelé osoby.
Podle mluvčího středočeských hasičů Petra Svobody bylo ve vlaku deset cestujících. „Vlak stihl zastavit, nedošlo k žádnému zranění," dodal Svoboda.
Doprava byla na trati kvůli vyšetřování zastavena. V půl sedmé odpoledne pak byla doprava podle PID obnovena.
Asi nějaký fanatik s SPD.
