Stavař zavraždil své děti (†2 a †5)?! Jejich smrt prý pojistil montážní pěnou!

Stavař zavraždil své děti?! Jejich smrt prý pojistil montážní pěnou! (Ilustrační foto)  (Autor: Archiv Blesku, Reuters)
Autor: jžk - 
9. února 2020
18:30

Nejprve je škrtil, než upadly do bezvědomí, a aby se ujistil, že se již víckrát neprobudí, naplnil jim ústa montážní pěnou. Francouz Laurent F. (55) takhle zavraždil své dvě děti, pětiletého Lea a teprve dvouletou Mayu. Poté se pokusil sprovodit ze světa i svou manželku.

Dvě brutální vraždy otřásly nejen celým Německem. Muž identifikovaný jen jako Laurent F. byl dříve zatčen za pašování metamfetaminu. Podle výpovědí u soudu byl naštvaný na svou manželku, které přisuzoval své finanční potíže, a rozhodl se jí pomstít. O případu informoval i britský Daily Mail.

Muž žil v Drážďanech od roku 1992, kde si založil stavební firmu. Ta se ale dostala do vážných finančních potíží a jeho manželka se od něj odstěhovala i s jejich potomky. Jak uvedl Daily Mail s odvoláním na místní média, byl Laurent F. navíc v lednu loňského roku zadržen  s kilogramem drog, které se do země pokoušel propašovat z Polska.

Údajně ze svých problémů obviňoval svou manželku Marietu F. (27) a chtěl se jí pomstít. Prokurátor Till von Borries uvedl, že tak činil z důvodu, že jej jeho žena opustila, a tím urazila jeho sebeúctu. Bezcitná dvojnásobná vražda mu ale očividně ke smazání pocitu křivdy nestačila. Tělíčka dětí uložil do postele, aby vypadaly, že jen spí, a počkal na svou ženu. Tu se pokusil zabít ranou těžkým předmětem zezadu do hlavy.

Marieta F. přežila jen díky husté paruce, kterou měla v tu chvíli na hlavě. Vyběhla z bytu, kde omdlela a kde ji zachránili sousedé. Ti běsnícího muže zastavili, pokusili se vzbudit děti, které nedýchaly, a zděšeně zjistili, že mají ústa naplněna montážní pěnou. Dle výpovědi soudního znalce chtěl způsobit své manželce co největší trauma. 

zwil ( 9. února 2020 20:48 )

Urazila jeho sebeúctu? To zavání nějakou nalezlou špínou...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud