Řidič měnil prázdné kolo: Z auta mu zmizelo skoro 14 milionů v hotovosti!

Autor: VaB - 
4. prosince 2019
19:43

Výměna kola se na Slovenském sídlišti Zlaté Piesky pořádně prodražila! Neznámý a velice drzý lupič mu mezitím ukradl z auta téměř 14 milionů korun! K jeho smůle ho ale zachytily kamery. Policie teď po nenechavci pátrá.

Výměna prázdného kola se řidiči u nákupního centra na sídlišti Zlaté písky pořádné prodražila. Zloděj mu mezitím z auta ukradl tašku s finanční hotovostí ve výši 537 tisíc eur! V přepočtu na české koruny to je 13,7 milionu korun!

Jestli řidič Opelu jel za takovou sumu nakupovat Vánoční dárky, to teď pravděpodobně zjišťují policisté z Bratislavského kraje. Při pátrání po neuvěřitelně drzém zloději probíhá. Pomáhá jim v tom záběr z kamery, která celý incident natočila.

Video  Drzý lupič ukradl na Slovensku z auta téměř 14 milionů korun.  - Polícia SR - Bratislavský kraj

S prosbou se obrátili také na veřejnost na Facebooku. „Žádáme veřejnost o pomoc, především řidiče, kteří v době od 11.00 do 12.30 projížděli Studenou ulicí a mají ve vozidlech nainstalované kamery, které mohly zachytit dění na ulici,“ vyzvala policie.

Policejní mluvčí Lucia Mihalíková pro novinky.cz upřesnila, že je zloděj štíhlé postavy, vysoký přibližně 180 centimetrů a v době činu měl na sobě černé oblečení. Vyšetřovatel pak podle mluvčí zahájil trestní řízení pro trestný čin krádeže. 

jesensky ( 4. prosince 2019 21:08 )

hloupost ukradený, bylo to předem domluvený a právě proto před kamerou, aby to bylo jako krádež

Citronel ( 4. prosince 2019 20:16 )

I kdybych věděl kdo to byl,tak neřeknu.Majitel zacházel s větším obnosem asi tak jako já s tim co nosim v peněžence.Jestli měl jen tak hrcprc u sebe takovej obnos,tak bude mít ten poctivec někde stranou mnohem víc.

gurke ( 4. prosince 2019 20:05 )

Nikdy nevozim v autě víc jak 100 tisic €.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud