Páreček zlodějů z plzeňského pivovaru kradl pivo: Odcizili sudy za 600 tisíc!

Páreček zlodějů z plzeňského pivovaru kradl pivo: Odcizili sudy za 600 tisíc!
Autor: ČTK - 
17. 7. 2019
17:22

Plzeňští kriminalisté obvinili ženu a dva muže z krádeže piva za téměř 600.000 korun. Jsou podezřelí z toho, že postupně ukradli ze skladovací prostor 114 padesátilitrových a třicetilitrových sudů s celkem 5500 litry piva. Hrozí jim až osmileté vězení. Policie neuvedla, odkud přesně se pivo ztratilo. Zdeněk Kovář z Plzeňského Prazdroje potvrdil, že zloději odcizili pivo ze skladů pivovaru.

V krádeži figurovali agenturní zaměstnanci a zaměstnanci třetích stran. Podle dostupných informací v ní nebyli zapojeni přímo zaměstnanci pivovaru, doplnil Kovář. Bližší informace s ohledem na policejní vyšetřování nesdělil.

Zloději podle policie pivo kradli od loňského prosince. Devětapadesátiletá žena, která byla zaměstnaná jako skladnice, podle kriminalistů minimálně v devatenácti případech připravila k naložení sudy s pivem. „Do přistaveného nákladního vozu, jehož posádku tvořil řidič a závozník, byly tyto sudy naloženy nad rámec provedených objednávek a vystavených nákladových listů. Spolu s ostatním zbožím byly následně vyvezeny z areálu společnosti, aniž by tyto byly jakkoli uhrazeny,“ dodala policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Administrator ( 18. července 2019 06:54 )

Dobrý den, z důvodu nedostatku zaměstnanců a zkušených žurnalistů, musí psát články vrátný a pracovníci úklidu. Děkujeme za pochopení. Tým blesk.cz

pjotri ( 17. července 2019 19:57 )

Kua, co to v tom Blesku sedi za i?di?oty? METALOVI Rammstein a tady zase neumi sklonovat - "... ukradli ze skladovací prostor ..". Snad ze SKLADOVACICH prostor neee? To to tam pise nejakej brigadnik, ci co?

oxygene.p ( 17. července 2019 17:50 )

Tak tam asi teda ochranka za moc nestojí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud