Vážnou nehodu u Milína zřejmě způsobil mladý řidič: Nedal přednost v jízdě. Zraněna byla i těhotná žena

Aktualizováno -
23. června 2019
19:56
Autor: ČTK - 
23. června 2019
09:26

Příčinou sobotní vážné nehody tří osobních aut u Milína na Příbramsku bylo zřejmě nedání přednosti. Při kolizi se zranilo osm lidí, z toho sedm těžce. Okolnosti nehody policisté dál vyšetřují, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Událost se stala po 21:00 na silnici I/66, která vede z Milína do Příbrami. Cestující museli z havarovaných aut vyprošťovat hasiči. Policie v sobotu uvedla, že havarovala čtyři auta. Dnes jejich počet opravila, stejně jako počet těžce zraněných. Podle sobotních informací bylo vážně zraněno šest lidí a zbytek lehce.

„Jeden z řidičů, ročník 1995, jel po silnici od Milína a s největší pravděpodobností nedal ostatním přednost," uvedla Richterová.

K nehodě zamířily tři vrtulníky a několik sanitek, silnice musela být uzavřena. Hasiči na místo vyslali člena posttraumatického týmu, aby poskytl účastníkům nehody posttraumatickou péči. Jednou ze zraněných byla i těhotná žena. Silnice byla podle Richterové opět průjezdná před jednou hodinou v noci.

Video  Temný večer na silnici: Při nehodě tří aut u Milína na Příbramsku se zranilo osm lidí  - Aktu.cz

ferrys ( 23. června 2019 17:53 )

A zase ti sopláci, myslí si, že je mistr světa a při tom rozumu pomálu.Zřejmě také spěchal na Letnou.Chybí jim vojna jak sůl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud