Šokující video ze zákulisí sekty! Vůdkyně týrá své stoupence

Autor: yks - 
18. září 2018
12:23

Na veřejnost se dostalo šokující video. Korejská náboženská vůdkyně Šin Ok-ju na něm fackuje své stoupence a nabádá je, aby se bili také mezi sebou. Stovky jejích oveček pro ni pracovaly bez jakékoli mzdy. Utéct nebylo kam. Pastorka jim zabavila pasy!

Na počátku případu stálo proroctví, ve kterém Šin Ok-ju v roce 2014 věštila, že na Korejském poloostrově vypukne mohutný hladomor. Více než 400 jejích následovníků se společně se svou „zachránkyní“ vydalo na ostrov Fidži, aby pohromě unikli. A právě tam vypuklo to skutečné peklo.

Čekaly je hodiny a hodiny otrocké práce, za kterou nedostávali žádnou mzdu. Volné chvíle pak trávili při modlitbách nebo násilných rituálech, při nichž se museli navzájem bít. Součástí rituálů bylo také nucené stříhání vlasů.

 

Po bezmála čtyřech letech teroru se Šin Ok-ju spolu se třemi svými nejbližšími posadila do letadla a své ovečky na ostrově nechala jejich osudu. Na letišti v Inčchonu už na ni čekala policie. Na případ upozornil britský The Guardian a ten také zveřejnil video, ze kterého jsou dobře patrné praktiky, které v sektě panovaly. Záznamů je několik a dobře dokumentují násilné praktiky, kterých se náboženská vůdkyně na svých ovečkách dopouštěla.

 

Monikay ( 18. září 2018 15:23 )

když je někdo takhle blbej, i když zažila jsem i ve firmě ž si lidi dělali zásoby protože podle Mayského kalendáře měl tehdy přijít konec světa. A to byli VŠ

tomik007 ( 18. září 2018 13:34 )

Neco pro marmata

janair ( 18. září 2018 12:59 )

Potvrzuji ze Korea je banda debilu a osobne znam jednu co je nuklearni prase.

Rakosnickserenablesk ( 18. září 2018 12:31 )

Ta by měla jít k nám do vlády a profackovat všechny ty ***y zlodějský!!!! pak by přišli na řadu voličové co tenhle zlodějský hnus volí a nafackovala do nich rozum!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud