Kráska, nebo zvíře? Princezna z Disneylandu kryla dvojnásobnou vraždu, aby měla na luxusní líbánky!

Autor: ital - 
17. září 2018
19:38

Její snoubenec je odsouzený k smrti za vraždu dvou nevinných lidí. Kořist 65 000 dolarů (cca 1 400 000 Kč) chtěli použít na svatbu a líbánky. Bývalá představitelka princezen Rachel Mae Buffett (31) je obviněna ze spoluviny na brutálním zločinu. 

Daniel Patrick Wozniak v roce 2010 zabil bývalého vojáka jménem Samuel Eliezer Herr (†26) a jeho kamarádku Julii Kubuishi (†23), aby ukradl jejich peníze. Ty chtěl použít na svatbu a následné líbánky se svojí tehdejší snoubenkou a někdejší představitelkou princezny Ariel v Disneyho zábavních parcích, herečkou Rachel Mae Buffett.

Zástupce okresního prokurátora Matt Murphy sdělil, že vrah vyhledával na internetu dotazy typu „jak nabít zbraň“ nebo „jak ukrýt tělo“. Wozniak byl zatčen během své rozlučky se svobodou. „Od vraždy uplynulo pouhých pár dní,“ uvedl deník Los Angeles Times. Neměl naději uniknout. Po přiznání v roce 2015 byl uznán vinným a následujícího roku odsouzen k trestu smrti. 

Žalobce ale obvinil také Rachel Mae Buffett, a to ze lži, vyhýbání se výpovědi a z křivé výpovědi. „Opakovaně lže. Někdy jde o malé lži, ale mnohdy také o velké,“ říká zástupce prokurátora. A právě lhaním si drobná blondýnka pod sebou definitivně podřezala větev.

Buffett všem tvrdí, že s vražděním neměla nic společného. „Jsem nevinná. Nejvíce mne mrzí, že se ze mě snaží udělat něco, co nejsem,“ říká na svou obhajobu bývalá herečka. Soud ovšem tak docela nepřesvědčila. Byla shledána vinnou a v listopadu letošního roku má být vynesen verdikt. Hrozí jí uvěznění na více než tři a půl roku.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud