Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Dvojnásobná vražda na Pelhřimovsku: Muž (27) ubodal své bratry-dvojčata (†17)!

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: scom)
Autor: Jiří Čada, aba - 
30. října 2017
20:29

Ohromná tragédie pro celou rodinu a vražda, ze které mrazí. Takhle vypadá nejnovější případ kriminálky na Vysočině, která se od neděle zabývá bratrovraždou, která v Česku nemá obdoby. Nejstarší ze čtyř bratrů vytáhl nůž na své mladší sourozence. Prostřední unikl jen tak tak, nejmladší chlapci – sedmnáctiletá dvojčata – už ale neměli tolik štěstí a fanatické řádění nepřežili.

K tragédii mělo dojít podle informací Blesku okolo půlnoci ze soboty na neděli v rodinném domku v Počátcích na Pelhřimovsku.

Sedmadvacetiletý muž tu s nožem zaútočil na své tři sourozence. Dva z nich, sedmnáctiletá dvojčata, ubodal, třetímu bratrovi se podařilo utéct.

Ačkoliv sám utržil řadu bodných ran, třiadvacetiletý muž byl schopen prchnout a zavolat policii. Ta pachatele na místě zadržela a v současné době už je ve vazební věznici.

Podle informací Blesku se pachatel v minulosti léčil s psychickými problémy, nikdo z jeho ošetřujících lékařů však nepředpokládal, že by mohl být takto nebezpečný. Případem se dále zabývá policie a během úterý by měla veřejnosti poskytnout více informací.

Video: Žárlivý Turek pobodal v Krnově Egypťana: Lezl mu za ženou

Video Žárlivý Turek pobodal v Krnově Egypťana: Lezl mu za ženou. - Karel Janeček

kristinn ( 31. října 2017 10:08 )

kúrňa, tá banda doktorská nikdy nič nepredpokladá, všetko jej je šum a fuk! Koľko takých prípadov sa už stalo, že ľudia, ktorí sa liečili na psychické problémy, zbavili životov nevinných ľudí. Tak to v dnešnej dobe chodí. Pacient je iba nosič bodov pre nemocnice, či súkromných lekárov a skutočná zdravotná starostlivosť je absolútne nedostatočná.Ale aj tak nechápem, čo sa to stane s psychikou človeka, že dokáže spáchať takú hroznú vec. Boh ma ochraňuj takto sa pominúť na rozume.

skaara ( 31. října 2017 09:40 )

Tato zrůda měla být zastřelena policií pro extrémní nebezpečnosti, protože jestli bude prokázána psychická nemoc nepřijde žádný trest, možná psychiatrická léčebna, ale jinak si to monstrum bude moci dál beztrestně dělat co chce jako jiná podobná monstra, která už vraždila a nic se jim nestalo.

jetuslunicko ( 31. října 2017 08:47 )

O tom to bohužel přesně je, dokud psychicky postižený jedinec něco závažného neudělá, NIC SE NEDĚJE, O NIC NEJDE !!!!! Všichni okolo to vědí nebo tuší, ale bohužel jsou proti nemocnému bezmocní. Psychicky nemocný pokud není zbaven svéprávnosti tak musí sám souhlasit s ústavní léčbou, jinak s ním nikdo dokud něco závažného neudělá, nehne !! Psychiatr se z toho samozřejmě vyviní.

prycsnima ( 31. října 2017 08:04 )

ANO V P O Č Á T K Á C H se říká správně zde a v okolí. Občas jezdíme i do Budějic a do Rymberka a do Prašivý .

prycsnima ( 31. října 2017 07:58 )

Největší hovada jsou ti, co kritizují za češtinu.Ale ti mi múžou polýbit pudel ,se ru na ňe z visoka .Vým zě ňic nevým .Vi jste pý či.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání