Čtyři kluci se v noci servali na Kolínsku: Jeden mrtvý, jeden zraněný, dva čapli díky termovizi

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
8. 9. 2018
09:42

Jeden člověk zemřel a další utrpěl zranění při potyčce, která se stala v pátek večer na Kolínsku. Podle policie se tam nepohodli čtyři cizinci a zaútočili na sebe nožem. Třiadvacetiletý mladík po bodném zranění zemřel a o rok mladší muž skončil v nemocnici. Zbylí dva utekli, policisté je ale vypátrali. Hrozí jim až 16 let vězení,

Událost se podle neoficiálních informací stala v Žiželicích, policie ale místo neupřesnila s ohledem na to, že jde o malou obec. Kriminalisté k případu vyjížděli po 21:00. "Přijali jsme oznámení o úmrtí v jedné obci na Kolínsku. Po předchozí slovní rozepři tu došlo ke vzájemnému napadení mezi čtyřmi osobami," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová. Jeden muž podle ní na místě zemřel, další skončil s bodnořeznými ranami v nemocnici. "Je mimo ohrožení života," řekla Schindlová.

Zbylí dva muži z místa utekli, zhruba po dvou hodinách je vypátral vrtulník s termovizí a zadržela pozemní hlídka. Podle mluvčí jsou to dva třiadvacetiletí cizinci, národnost policie neupřesnila. "Míru zavinění vyšetřujeme, věc si převzala krajská kriminálka, která to prozatím kvalifikovala jako těžké ublížení na zdraví s následkem smrti," dodala Schindlová.

Doporučujeme
starypes ( 8. září 2018 18:34 )

vilda696 ( 8. září 2018 17:32 )

Nechat je být ,at se vykuchaj navzájem.

rexrothak ( 8. září 2018 17:11 )

Dal bych na rumuny nebo tím směrem.Na UK mi to moc nesedí...ten by si pro ten nůž došel až po hádce na ubytovnu.

idneska ( 8. září 2018 16:02 )

už jsem se lek, že se zase něco stalo

wp2t ( 8. září 2018 12:49 )

A Matásek zase pomáhá nejlepšímu detektivnímu oddělení řešit složité případy, že? No vždyť to říkám, oba získali význačné místo v téměř nekonečných seriálech.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud