Otec (†54) a syn (29) si vyjeli na motorkách. Táta nezvládl zatáčku, vyboural se a zemřel

Autor: shp - 
17. srpna 2018
17:36

Měla to být projížďka, která sblíží otce (†54) a syna (29) na rychlých kolech. Dopadla však naprosto tragicky. Starší z mužů nezvládl mezi obcemi Bernartice a Radětice na Písecku zatáčku a vyboural se. Na místě byl mrtvý.

Dle prvotního policejního šetření otec, jedoucí jako první, nezvládl z dosud neupřesněné příčiny průjezd levotočivou zatáčkou a havaroval mimo silnici, kde narazil do stromu,“ řekl webu Novinky.cz mluvčí jihočeské policie Miroslav Doubek.

Za ním jedoucí syn reagoval na situaci brzděním a následným položením motocyklu, přičemž rovněž vyjel ze silnice. Při nehodě se zranil a byl převezen do písecké nemocnice,“ dodal Doubek. Otec utrpěl vážná poranění a zemřel.

Okolnosti nehody policie stále vyšetřuje. „K objektivnímu posouzení všech skutečností byla u zemřelého muže nařízena zdravotní pitva,“ uzavřel policejní mluvčí. Na jihočeských silnicích zemřelo letos při nehodách už 33 lidí, 4 z nich byli motorkáři.

horalysa ( 17. srpna 2018 18:28 )

Táta chtěl jen synovi názorně ukázat, jak dopadne, nebude-li jezdit opatrně. Podařilo se. Syn na zážitek určitě do smrti nezapomene.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud