Jen pro silné povahy: Žena (70) z Pardubic hnila zaživa! Z těla jí lezli červi

Autor: rc - 
15. 6. 2018
19:28

Ve čtvrtek byli pardubičtí policisté přivoláni do herny, kde zákazníky obtěžovala silně zapáchající žena (70). Poté, co přivolaní lékaři ženu svlékli, zjistili, že má po těle několik hnisajících ran, z nichž jí lezli červi!

Policie ve čtvrtek zasahovala v jedné z pardubických heren, kde zákazníky obtěžovala silně zapáchající žena. „Žena velmi výrazně zapáchala po hnijícím mase, nebyla schopná z místa odejít a stěžovala si na bolest pod prsy,“ řekla serveru TN.cz mluvčí pardubické policie Lenka Uskobová.

Strážci zákona viděli, že žena je na tom zdravotně velmi špatně, tak přivolali sanitku. Poté, co lékaři ženu svlékli, aby ji ošetřili, zjistili, že má na těle několik otevřených ran prolezlých červy. „Na svém těle měla nekrotickou tkáň a na ní desítky červů,“ dodala mluvčí.

VIDEO: Jen pro silné povahy: Červi žrali shnilé maso bezdomovci z nohou zaživa.

Video Jen pro silné povahy: Červi žrali shnilé maso bezdomovci z nohou zaživa. - Městská policie Plzeň

a-z- ( 16. června 2018 15:31 )

Neměla na žrádlo, tak si pěstovala červy. Vždyť je to strava budoucnosti!

sores ( 16. června 2018 11:03 )

Jednoduše ženská nebyla psychicky normální! Patří do ústavu.

andorea ( 16. června 2018 10:29 )

V 70 letech měla určitě přiznaný důchod a mimo jiné i za důchodce platí pojistné stát. Takže tam problém nevidím.

xnovp ( 15. června 2018 23:20 )

Tak tahni do Severni Koreje ty bolsevicka sv-ne a nezaclanej tady. Komousska sebranka uz tuhle zemi nikdy nicit nebude kdyby se kadry jako ty treba stavely na hlavu...

OkoloHradce ( 15. června 2018 22:52 )

Houno blbko, je to tak jak píše nazca a ještě bych přidala, že si Češi žijou nad poměry a berou si půjčky jak debilové a pak se divěj, že jim banka urve i postel pod perdelí. Má se to vzdělávat, naučit počítat, měsíc má 31 dní, mám v peněžence 5000, tak mám na den 161,29 kč a s tím se dá vyjít. To chce v létě pár květináčů a nasázet cibuli, rajčata, česnek, koření, okurky, taky to tak dělám. Navečer na pole a sbírat zbylé brambory. Tam jich je.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud