Na Jesenicku spadl kamion do kolejiště: Hasiče vyjíždějící k nehodě naboural osobák

31. 5. 2018
14:18

V Písečné na Jesenicku spadl ve středu z rampy do kolejiště nákladní vůz. Nehoda se stala poté, co řidič kamionu přijel na nádraží naložit vagony dřevem. Při nehodě byl řidič zraněn, škoda byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Vzápětí museli policisté řešit další nehodu, a to hasičů, kteří jeli na místo pomoci. Narazilo do nich v Jeseníku osobní auto.

"Dvaačtyřicetiletý řidič přijel na vlakové nádraží naložit vagóny dřevem. Když si vozidlo připravoval ke složení kulatiny, jel po zvýšené rampě podél železniční trati. Přitom sjel levým předním kolem z rampy a nákladní vozidlo spadlo do kolejiště," uvedla jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Poté, co kabina narazila do vagónu, zůstal řidič zaklíněn v autě. "Se zraněním byl převezen do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní," doplnila Neubauerová.

Vzápětí po této nehodě řešili policisté další v Jeseníku. Pětapadesátiletý řidič osobního vozu nedal přednost profesionálním hasičům, kteří jeli po hlavní silnici a mířili k dopravní nehodě nákladního vozidla. Střetu se řidič snažil předejít intenzivním brzděním a stočením řízení doleva. I přesto se oba vozy srazily a osobní auto při tom navíc narazilo do zadní části zaparkovaného automobilu Škoda Octavia. "Způsobená škoda byla na všech vozech předběžně vyčíslena na 90.000 korun," dodala mluvčí.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud