Krvavý útok na psí výstavě: Božena tahala psa ze spárů bestie, zachránit se ho nepodařilo

Krvavý útok na výstavě v Lučenci: Češka tahala psa ze spárů bestie, zachránit se ho nepodařilo.
Autor: dce - 
15. 5. 2018
17:54

Šťastné chvíle paní Boženy F. se ve chvíli změnily v totální katastrofu. Se svým psem v náručí opouštěla zrovna výstavu v Lučenci, když se po ní vrhl moskevský strážní pes a jejího biewer teriéra Nina jí vyrval z rukou. Majitel bestii nedokázal zastavit, na zvíře se tedy vrhla jedna ze svědkyň - Češka Eva. Malého Nina sice vytáhli velkému psovi z tlamy, ale bylo už pozdě...

Ve skutečně ohromné drama se proměnila výstava psů ve slovenském Lučenci. Paní Božena odcházela se svým biewerem se skvělým výsledkem z kruhu, jenže radost jí překazil náhlý útok moskevského strážního psa, kterého jeho majitel Peter G. vůbec nezvládl. Otřesnou událost popsalo na internetu několik svědků.

"Starší paní si v náruči nesla pejska a byla napadena obrovským moskevským strážním psem, který jí psa vyrval z náručí a natvrdo ho vraždil. Majitel moskeváka psa absolutně nezvládl a nezvládl ho ani, aby pustil psíka, udělal to nejhorší, co mohl udělat!!! Tahal svého psa za koule, ocas, slabiny, což psa ještě více rozzuřilo, nikdo nevěděl, co dělat, aby moskevák pustil," popsala věc Češka Eva, která se na masakr už nedokázala koukat a zasáhla.

"Majitel moskeváka ležel, nebo klečel, ani nevím, na zemi řval na svého psa, ale marně, okamžitě jsem moskeváka začala škrtit obojkem, nějak mi ani nedocházelo, že má nějakých 80kg a já jen 40. Díky škrcení moskevák cca po 5s pustil a majitel ho odtáhnul. Malý pes nedýchal, měl rozškubanou celou hlavičku a půl tělíčka, čelist měl z kůže staženou, byl to odporný pohled! Díky bohu byla hned u kruhu veterinářka, která po cca 10 min masáží srdce pejska rozdýchala a okamžitě ho vezli na ambulanci," vypráví Eva.

Majitelka biewera se na místě zhroutila. Pejsek bohužel ani přes okamžitou pomoc útok nepřežil a zemřel později na veterině. Svědci popisují, že majitel moskeváka nijak neprojevil snahu o pomoc či účast a z místa i se psem rychle utekl. Některým lidem, později přes internet údajně vyhrožoval právníky, volal prý i paní Boženě, které řekl, že její pes se na toho jeho špatně podíval, čímž ho vyprovokoval.

Valná většina milovníků zvířat celou věc nese s velkou nelibostí. "Majitele moskeváka nakopat do zadele. Hrůza. Chudák pejsek. Tohle prostě nepochopím," napsala paní Lucie. "Takový pes nemá dělat co na výstavě a hlavně v chovu! Pan ať si vezme plyšáka...," nadává paní Veronika.

"Bohužel už jsme přišli pozdě. Nikoho nechci obviňovat, jen by měla slovenská kynologie zavést, aby na výstavách byly pro nevyzpytatelná plemena psů povinné náhubky," řekla serveru Čas.sk přímo majitelka zabitého pejska paní Božena.

Doporučujeme
janejaneja ( 16. května 2018 10:02 )

Jaký pán-takový pes !! Pes se sám nevychová, může za to tedy jeho majitel. Toho bych za to trestně stíhala. Pořizovat si psa, kterého nezvládnu může jen pitomec ! Jak již někdo psal-pán by si měl pořídit plyšáka !

bersimalinecka ( 16. května 2018 09:43 )

za svůj život jsem měla jen dva pejsky a když mu dáváte lásku a pozornost sám pak je pohodář každého radostně zdraví a to i lidi které bych s chutí nakopala do zadku.Lidi ve velké většině si pořizují velkého psa z pocitu vlastní nedostatečnosti a jak jsem za mnoho let zkušeností ze svého okolí zjistila jaký je pán takový je pes.Samozřejmě není dobře že pes leží v posteli a páníček na rohožce.A ohrazovat se tím že se mrtvý malý pes na toho jeho obra blbě podíval to mu asi sežere tak akorát ten jeho Alík

jana999 ( 16. května 2018 09:34 )

tak se koukej kolem sebe, většinou bojovná plemena mají potetovaní vírostci v maskáčích, kteří jsou věčně ožralí, těm říkáš sebevědomí?

kradu ( 16. května 2018 07:27 )

no jo no ukrajina je ukrajina

dindula ( 16. května 2018 06:45 )

 Je mi líto majitelky pejska,už proto,že je to ztráta člena rodiny a jeștě za takových okolností. Na druhou stranu,ten útočící pes za to nemūže. Byl tak vychován. Majitel ho prostě nezvládá a zřejmě ani sám sebe. Podala bych na majitele žalobu. A s náhubky na výstavě pro velká plemena plně souhlasím. Už kvůli bezpečnosti. Teď to byl malý pejsek,ale příště to může být malé dítě.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud