Z Londýna se stává zóna smrti! 62. vražda na ulici od začátku roku: Zastřelili 17letého kluka

Autor: csk - 
6. 5. 2018
10:48

Londýnem otřásla další vražda! V sobotu večer byla policie přivolána ke střelbě. Obětí se stal teprve sedmnáctiletý chlapec. Před sedmou hodinou večer svým zraněním podlehl.

Jde o nejnovější případ ze šílené série ubodání nebo zastřelení mladých lidí, které způsobila válka místních drogových kartelů. Britská metropole se v posledních měsících stala nebepečným bojištěm. Gangy se mezi sebou nevahájí vraždit a jejich oběťmi se nezřídka stávají ani náhodní kolemjdoucí.

Sobotní obětí jejich řádění se stal sedmnáctiletý chlapec, kterého našli postřeleného na Warham Street v jížním Londýně. Mladíkovi už nebylo pomoci a po několika minutách jeho mladý život vyhasl. Scotland Yard o tragédii srozuměl chlapcovu rodinu a po vrahovi stále pátrá. Od začátku roku se jedná už o 62. oběť. 

Video: 

Video Vyšetřování brutální smrti mladého muže u Kralup - Aktu.cz

Na další oběťi hrůzné série vražd se můžete v galerii.

salto ( 7. května 2018 07:36 )

Možná se jim začínají otvírat oči a nejen tady, ale podle mého je to hodně pozdě. Připadá mi to, jako by se za své zhůvěřilosti začínali stydět. Kontrolní otázka: Čímpak se asi živí slavná neziskovka Generace 21 (to jsou ti, kteří přivezli asi 16 křesťanských migrantů, ti se odmítli ubytovat se slovy, že to je nějaký přebílený kravín a bleskem se snažili vzít čáru do SRN)? Škodí dál za naše prachy?

tomik007 ( 6. května 2018 20:31 )

A ty ses bezdomovec?

PetrCsk ( 6. května 2018 13:30 )

Asociální je na tom váš vztah k bezdomovcům.

Desterz ( 6. května 2018 13:21 )

V Londýně? Ale nepovídejte. To je stoprocentně nějaká Kremelská propaganda, tomu se vůbec nedá věřit. Přece v Anglii osvícená vláda všechny zbraně tak přísně zakázala, že slušný člověk u sebe nemůže mít ani škrabku na brambory. Tak čím by tam kdo vraždil??

jana999 ( 6. května 2018 12:41 )

všichni islámci jsou psychicky narušení, když věří v 21 století na takové hovadiny a jsou schopní pro ně zabíjet a dokonce položit svůj život

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud