Nové video Terezy z Pákistánu: Zakulacená pašeračka se řehtala do kamery!

Autor: dce, ČTK - 
7. 3. 2018
17:10

V pákistánských médiích se objevilo nové video s Terezou H. (21), která byla zadržena v lednu v Pákistánu s kufrem plným drog. Minulý týden začal soud o vině a trestu a ačkoliv se zde kvůli absenci soudce nic nevyřešilo, Tereza se na nových záběrech široce usmívá a dokonce to vypadá, že se ve vězení zakulatila!

Tereze hrozí v Pákistánu až doživotní trest za pašování heroinu, přesto se na novém videu usmívá na všechny strany! Není jasné, kdy byly záběry pořízeny, je ale pravděpodobné, že jde o Terezin příchod k sobotnímu soudu.

Ten měl rozhodovat, zda se dopustila trestného činu, jenže soudce měl dovolenou, a tak byl soud odročen na 17. března. To ale Tereze náladu asi nepokazilo – na videu se široce usmívá na všechny kolem. Z popisku videa z místních médií vyplývá, že došlo i na selfíčka!

Je oblečena v tzv. shalwar kameez, které se skládá z volných kalhot a dlouhé košile, kolem ramen má tradiční šál – dupattu, kterou si ženy většinou zahalují i hlavu. Tereza si ho ovšem dala pouze kolem krku, a tak odhalila kulatý obličej s plnými tvářemi. Vězeňská strava jí asi prospívá…

Video Pašeračka u soudu v TV - Blesk
1080p 720p 360p

Tereza byla 10. ledna zadržena na mezinárodním letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu v kufru poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na spoj do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech, odkud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Za pašování drog jsou v Pákistánu obvykle velmi vysoké tresty, výjimkou není ani trest smrti. Ten se ale podle české diplomacie zpravidla neuplatňuje vůči cizincům.

Doporučujeme
amej ( 12. března 2018 19:40 )

Je to tu hodně trapná diskuze. Je vidět, že jsou tu všichni naprosto svatí bez jakýchkoliv hříchů. To jste tedy sebranka. Hrábněte si do svědomí kdy jste naposled udělali něco, co se nemá.

amej ( 12. března 2018 19:38 )

jsi ubohý a zřejmě i zapšklý blbeček

drzaaaa ( 11. března 2018 20:43 )

cha chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jarda ( 9. března 2018 22:00 )

Jestli nase kocicka neni uz tehotna....

halba ( 9. března 2018 13:56 )

Možná má natřenou boudu.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud