Další „český případ“ v Pákistánu: Inženýra Rašku našli mrtvého v hotelu; nikdo neví, co se stalo!

Autor: bop - 
14. 1. 2018
15:47

Případ Terezy H. (21), kterou na letišti v Pákistánu zadrželi s 9 kilogramy heroinu, proběhl v Česku snad všemi médii. O mnoho menší pozornosti se však dostalo případu jistého českého inženýra Rašky, o jehož podezřelé smrti informovaly pákistánské noviny už 17. listopadu. Zemřel přitom v tom samém městě, ve kterém zadrželi Terezu! 

Muž, který je známý jen jako pan „Raška“ (není ani jisté, že jde o jeho pravé jméno), je údajně český inženýr, který měl pracovat v elektrárně Bhikki, zhruba 50 km od Láhauru. Místní seriózní titul Dawn o jeho smrti informoval 17. listopadu s titulkem „Český inženýr nalezen mrtvý“. V článku se uvádí, že muž zemřel za nejasných okolností. O případu informoval týdeník Reflex.

Raška měl být od 22. října ubytován v hotelu na proslulé ulici The Mall, kde ho také objevili bez známek života. Jeho tělo leželo na nouzovém schodišti v 6. patře. Příčinou smrti bylo zřejmě předávkování léky, nebo drogami. Původně měl muž 16. listopadu ze země odletět, důvod změny jeho plánu zatím není jasný. 

„Záběry z kamer hotelu ukazují, že pan Raška opustil místnost kolegy pana Paška (také z České republiky) kolem 02:05 v noci a jeho tělo bylo objeveno v 03:30,“ vyjádřil se pro místní list Dawn policejní vyšetřovatel Alí Ráza.

Jestli případ předávkovaného českého inženýra nějak souvisí s mladou ženou z Uherského Hradiště, která měla ve svých zavazadlech 9 kilogramů heroinu, zůstává však nadále nejasné. 

VIDEO: Štrunc: Rozhovor s Pavlem Novotným o případu Češky zadržené v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu.

Video Štrunc: Rozhovor s Pavlem Novotným o případu Češky zadržené v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu - INFO.CZ
1080p 720p 360p

Doporučujeme
EvaB. ( 19. ledna 2018 19:49 )

 Z těch keců se mi chce zvracet, hlavně co napsal Bkesk. Kecy v kleci. Namontuje do toho 2 lidi, kteří vůbec stím nemají nic společného.

EvaB. ( 19. ledna 2018 19:46 )

Z těch keců se mi chce zvracet, hlavně co napsal Bkesk. Kecy v kleci. Namontuje do to toho 2 lidi, kteří vůbec stím bemajji

adam istvanek ( 15. ledna 2018 15:51 )

Já bych chtěl říct, že pan Raška rozhodně nebyl žádný feťák. Článek je jen otrocky opsaný z pákistánskýho internetu i s chybama. Pan Raška pracoval pro jednu významnou českou firmu, která do Pákistánu dodávala 2 parní turbíny, každá o výkonu 79MW a zastával funkci šéfmontéra. Jedna elektrárna Muridke (severo západ od Lahore), druhá Balloki (jižně od Lahore) Nasazení v Pákistánu je značně náročné a proto se vždy uvítalo, když mohlo být volno, což měl pan Raška následující den mít a proto využili situaci a něco málo u svého kolegy popil. Podle záznamů z kamer si spletl patro a chtěl sejít o jedno dolů. Ráno ho našli na schodech se zlomeným vazem. Evidentně se jednalo o velmi nešťastnou náhodu. Byla to opravdu hrozná ztráta pro rodinu i pro nás, kteří jsme ho znali z profesního hlediska. Zúčastnil jsem se posledního rozloučení s kolegy a pořád se mi tomu nechce věřit co se stalo...

henryj ( 15. ledna 2018 08:40 )

Co asi dělá kačenka AGÁTKA Prachařová????Dlouho se nic nedělo,nebo se mýlím? Dejte něco k tomu málu "novináři"!

Limone ( 15. ledna 2018 02:18 )

 Tereza disponovala neschopným pasáčkem a feťáčkem díleráčkem, protože jinak si nedovedu vysvětlit skutečnost, že h....a černé péra a aby toho nebylo málo, bylo u ní nalezeno značné množství heroinu !!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud