Čtvrtek 7. prosince 2023
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Oblačno, sněžení 0°C

Smrt chlapce (†1) z Přerova, kterého zabil pes, není ojedinělá. Další děsivé případy z Česka

 • Autor: ČTK,rc - 
  30. 12. 2017
  15:57

  Stačil pouhý okamžik a z domácího mazlíčka se stala krvavá bestie! Podívejte se na šest otřesných případů z posledních patnácti let, kdy pes v České republice zabil dítě.

 • 1.8. března 2002

  Volně pobíhající německý ovčák zabil v Rumburku na Děčínsku sedmiletého chlapce. Okresní soud v Děčíně odsoudil o rok později majitelku psa na 16 měsíců podmíněně.

  8. března 2002 volně pobíhající německý ovčák zabil v Rumburku na Děčínsku sedmiletého chlapce. 8. března 2002 volně pobíhající německý ovčák zabil v Rumburku na Děčínsku sedmiletého chlapce. | archiv Blesku

  8. března 2002 volně pobíhající německý ovčák zabil v Rumburku na Děčínsku sedmiletého chlapce. 8. března 2002 volně pobíhající německý ovčák zabil v Rumburku na Děčínsku sedmiletého chlapce. | archiv Blesku

 • 2.12. září 2003

  V Kovansku na Nymbursku zabil pes jeden a půl roku starou dcerku svého pána. Tříletý kříženec labradora a dobrmana dítě napadl, když si hrálo na dvorku u domu.

  12. září 2003 zabil na Nymbursku malou holčičku. 12. září 2003 zabil na Nymbursku malou holčičku. | archiv Blesku

  12. září 2003 zabil na Nymbursku malou holčičku. 12. září 2003 zabil na Nymbursku malou holčičku. | archiv Blesku

 • 3.12. listopadu 2010

  Čtyřletý hoch spadl z balkonu rodinného domu v obci na Přerovsku do kotce ke dvěma pitbulům. Než se podařilo chlapce vytáhnout, byl mrtev.

  Pes v roce 2010 napadl v Přerově dítě (Ilustrační foto) Pes v roce 2010 napadl v Přerově dítě (Ilustrační foto) | Profimedia.cz

 • 4.14. prosince 2012

  V Praze na Žižkově napadl a pokousal pes rok a půl staré dítě, které na místě zemřelo. Neštěstí se stalo v bytě a pes patřil rodině.

  14. prosince 2012 zabil pes rok a půl staré dítě. 14. prosince 2012 zabil pes rok a půl staré dítě. | archiv Blesku

  14. prosince 2012 zabil pes rok a půl staré dítě. 14. prosince 2012 zabil pes rok a půl staré dítě. | archiv Blesku

 • 5.18. září 2016

  Pětiletý chlapec zemřel poté, co ho napadl pes v Lužci nad Cidlinou na Královéhradecku. Otec jej u známých ponechal bez dozoru na zahradě, kde bylo osm psů. Letos v červnu soud otce a majitele některých zvířat potrestal podmínkou.

  V Lužci nad Cidlinou psi roztrhali malého chlapce. V Lužci nad Cidlinou psi roztrhali malého chlapce. | Jitka Pecharová

  18. září 2016 pětiletý chlapec zemřel poté, co ho napadli psi v Lužci nad Cidlinou na Královéhradecku. 18. září 2016 pětiletý chlapec zemřel poté, co ho napadli psi v Lužci nad Cidlinou na Královéhradecku. | archiv Blesku

 • 6.29. prosince 2017

  Po útoku psa zemřelo v bytě v Přerově malé dítě. Okolnosti úmrtí dítěte i míru zavinění vyšetřuje policie. Pes, který na dítě zaútočil, byl zajištěn, řekl v sobotu policejní mluvčí František Kořínek. Policisté se nyní snaží zjistit okolnosti neštěstí.

  Za dveřmi tohoto přerovského bytu pes zakousl malého chlapečka. Za dveřmi tohoto přerovského bytu pes zakousl malého chlapečka. | Blesk - Pavel Ryšlink

 • 7.VIDEO: Policie zachránila z rozpáleného auta 8 štěňat: Množitel je nechal v kufru bez vody ve vlastních výkalech

Frantisek Novak ( 31. prosince 2017 06:40 )

Pitomý ženský často, nechávaj ty velký psi pobíhat a nevědí že dítě je nevyzpytatelné a bezelstné a může nechtíc psovi ublížit a pes okamžitě vystartuje....on je to mazel,říká ta ženská nebo i chlap...zvířata se povyšují lidma nad lidi a pak to sami zvířata odskáčou taky....hrůza...

1iveta ( 31. prosince 2017 02:04 )

Proč zákaz psů na veřejných místech, proč by si někdo měl léčit komplexy tím, že má psa? Vy asi budete odborník co? Pejsek je ten nejúžasnější tvor, kterého můžete mít a zcela po právu se říká, že pes je největší přítel člověka a kdo nemá rád psy, nemá rád lidi. Takový člověk je odpad, který by se měl zahrabat někam do země a nevycházet. Pro majitele psů to ale také znamená, že si musí zodpovědně vybírat plemeno, o kterém něco ví a také ví, že ho zvládnou, pak si pejska musí vychovat a pro rodiče malých dětí platí to, že si mají své děti hlídat. Nechat malé dítě bez dozoru s pejskem je vrchol nezodpovědnosti. Pes nikdy bezdůvodně nezaútočí, pokud mu to dítě něco udělalo, jak je popisováno, že mu píchalo ručičkou do očí, je jasné, že pes zareaguje a bude se bránit. Velkému psu stačí málo, aby smrtelně zranil malé batole. Je to tragédie, kterou odnese pes, aniž by něco zavinil a rodiče vyváznou - i když jsou potrestaní dost. Měli na dítě dohlížet a nebyl by problém, takže tady bych řekla: chudák batole a chudák pes.

villon ( 30. prosince 2017 23:04 )

Stejně jako s kouřením - na veřejných místech zákaz psů, v soukromí ať si lidi léčí mindráky jak chtějí ( můžou mít i pě dog a kolik chtějí brazilských fil a trhačů k tomu).

jvlbc ( 30. prosince 2017 16:41 )

Co se dá k tomuto říci ? Snad jen to , že není pro rodiče nic horšího, než přijít o své dítě . V tomto případě je to o to horší, že pes by sestry od matky dítěte,která žije v bytě s matkou, tudíž v rodině. Budou s tím muset žít, že nedokázaly tragedii zabránit... Smutné. Rodičům upřímnou soustrast.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud