První foto Čecha vězněného v Kambodži za sex se 14letou: Dostal novou naději!

Autor: ljš - 
19. 12. 2017
06:00

Čeká na soud a netuší, co s ním bude. Český průvodce Václav P. (46), přezdívaný Wendi, byl v Kambodži zatčen za sexuální zneužívání 14leté dívky. Veškerá obvinění ale popírá a tvrdí, že dívku považuje za svou dceru a snažil se jí jen zajistit lepší život. Přátelé se mu snaží všemožně pomoci a přišli s novým trumfem.

Kamarádi v čele s Otou Veverkou za Wendiho bojují od počátku případu. Navštěvují ho ve vězení, obstarávají potřebné věci a také shánějí peníze. Nepopírají přitom, že je potřebují i na úplatky, jinak to v Kambodži totiž nejde. O vývoji případu pak pravidelně informují na Facebooku.

„Dnes další návštěva. Tentokrát spolu s novým právníkem, který vypadá, že nebude jen sedět na zadku a čekat, jak to dopadne. Takže doufejme, doufejme,“ přinesl v neděli novou naději pro Wendiho příznivce Veverka.

Připojil také první fotku z obávaného kriminálu. „Wendi sice zhubnul, ale není to kritické. Při tom stresu není divu. Nicméně se zdá být mnohem optimističtější, než jak se tvářil ještě před dvěma týdny,“ uvedl.

 

Přidal také adresu vězení (více ZDE››). „Pošlete Wendimu pohlednici s přáním k Vánocům. Stále se někdo ptá, jak Wendiho podpořit. Toto je jedna z možností a zároveň důležitá podpora, protože mu osobně dáte najevo, že v tom není sám,“ uvedl Veverka.

Podle něj se stal Wendi obětí neziskové organizace, která v oblasti „loví“ pedofily. Za každého prý pak dostává miliony od sponzorů. Na Wendiho je měl anonymně upozornit jiný Čech. Dívka jménem Nikol, kterou měl muž zneužívat, je přitom HIV pozitivní stejně jako její matka. Podle svědků se o obě vzorně staral a snažil se zlepšit kvalitu jejich života. Holčičce nakoupil hygienické potřeby, věci do školy, kolo i hračky. Od počátku popírá, že by s ní měl sex nebo ji jinak zneužíval.

Doporučujeme
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud