Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Feťák napadl dívku (18) u nádraží a znásilnil ji: Její přítel ji v telefonu slyšel prosit o pomoc

Za znásilnění dostal Kapil Dogra (35) třináct let.
Za znásilnění dostal Kapil Dogra (35) třináct let.  (Autor: koláž blesk.cz)
Autor: aba - 
7. listopadu 2017
20:36

Otřesný případ znásilnění řešil soud v Anglii. Muž, který přiznal, že byl zrovna na cestě pro drogy, si u nádraží vyhlédl osmnáctiletou dívku. Ta zrovna telefonovala se svým přítelem a ještě ho stihla prosit o pomoc, když ji napadl pětatřicetiletý agresor.

Kapil Dogra u soudu své obvinění popíral. Vzorek DNA a záběry bezpečnostních kamer ho ale usvědčily. 12. dubna napadl osmnáctiletou dívku, která šla večer z vlakového nádraží ve městě Datchet v Anglii. Zrovna telefonovala se svým přítelem, když ji Dogra napadl.

Do telefonu ještě stihla příteli říct, aby zavolal policii, a křičet, pak ji dal Dogra ruku přes ústa a vyhrožoval, že ji ubodá. Odtáhl ji do nedalekého lesíka, kde ji brutálně znásilnil, a odjel.

Dívka prožitou hrůzu nahlásila a po šesti dnech policie Dogra vypátrala a zatkla. U soudu obvinění do poslední chvíle odmítal a pouze přiznal, že projížděl okolo nádraží, když si jel koupit drogy, a dívku zahlédl. Soud mu ale neuvěřil a vyměřil mu třináct let za mřížemi.

„Oběť útoku byla po celou dobu vyšetřování neuvěřitelně statečná a já před ní smekám, že se tváří v tvář postavila agresorovi. Snad jí jeho uvěznění pomůže se posunout dál,“ okomentovala případ Sara Harrisonová, vyšetřující detektiv.

Video: Ženu v Indii znásilnili za bílého dne na ulici. Nikdo z kolemjdoucích jí nepomohl.

villon ( 7. listopadu 2017 21:30 )

To vypadá na imáma. Možná ta užovka měla děravý kaťata

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání