Rodinné prokletí: Tibor (†16) si jel na kole pro léky, domů už se nevrátil. Stejně zemřel i jeho strýc

Tibora smetl návěs kamionu, když jel na kole z lékárny.
Autor: shp - 
29. září 2017
18:25

Obrovská tragédie se zopakovala po 43 letech. Student Tibor (†16) se po návštěvě doktora v Bytči vydal do lékárny pro medicínu. Když se z ní vracel, netušil, že už se nikdy nesetká se svými bližními. Na chodníku ho srazil kamion. Chlapec byl na místě mrtvý.

Tibor studoval obor vodoinstalatér a měl celý život před sebou. V osudné ráno nebyl ve škole, ale u doktora. Když se od něj vrátil, řekl babičce svá poslední slova, která jí budou znít v uších až do smrti.

Babi, jedu si vybrat ty léky a stavím se i pro to, co jsem si objednal na posilování. Přijdu hned,“ řekl jí s úsměvem podle Nového Času a sedl na bicykl. O pár okamžiků později už o jeho život bojovali záchranáři.

Podle svědků tragédie ho smetl návěs kamionu, který odbočoval do místních stavebnin v Bytči. „Policie příčiny vzniku tragédie vyšetřuje,“ prohlásil policejní mluvčí žilinského kraje Radko Moravčík.

Kamionista seděl na obrubníku a strašně plakal. Tiborka ty návěsy musely stáhnout a vláčily ho ještě několik metrů. Už mu nebylo pomoci,“ plakal strýček Ján. Před 43 lety se přitom stala stejná nehoda chlapcově dalšímu strýci.

Jožko (†16) se taktéž vracel od doktora, když ho srazil náklaďák. „Je to pro nás nepochopitelné, neuvěřitelné. Přesně po 43 letech stejná smrt přišla pro Tiborka. Neměl šanci,“ dodal uplakaný Ján. Rodiče jsou ze smrti syna zdrceni.

Podívejte se na další tragickou nehodu ze Slovenska. Auto srazilo chlapce uprostřed silnice:

Video Chlapce na Slovensku drsně srazilo auto. - Topky.sk/Facebook

liskabystrouska ( 30. září 2017 12:13 )

to je neuveritelna ..tragicka událost ..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud