Neděle 11. duben 2021
Svátek slaví Izabela, zítra Julius
Oblačno 17°C

Matka dobrovolně nosila 10 dní mrtvé dítě: Nechtěla zkazit dovolenou rodině, málem vykrvácela

Autor: Anna Křenková - 
15. září 2017
07:01

Málem vykrvácela! Debbie King, autorka dětské literatury, manželka X-factorové hvězdy Jonathana Ansella a matka dvou dětí, Sieny (6) a Dextera (2), odletěla na rodinnou dovolenou i přesto, že lékaři v 10. týdnu těhotenství prohlásili její dítě za mrtvé!

„Nechtěla jsem zkazit dětem dovolenou!“  řekla Debbie King, matka dvou dětí, která se dobrovolně rozhodla nosit 10 dní mrtvé dítě. Byla v 10. týdnu těhotenství, když lékaři prohlásili její dítě za mrtvé!

Tři dny před odletem na rodinnou dovolenou na Lanzarote s manželem Jonathanem a jejich dětmi Sienou a Dextrem si Debbie prošla potratem. Přesto se ale rozhodla odletět, jenom aby si děti dovolenou užily.

„Nasadila jsem statečný obličej. O těhotenství jsme do té doby neřekli nikomu. Byly tam ale těžké chvíle, byla jsem zdrcená a nechtěla jsem dětem nic říct. Před odletem jsem mluvila se svým gynekologem, který mi řekl, že je bezpečné počkat s operací, než se vrátím domů,“ vyjádřila se Debbie pro britský deník Mirror.

Nic ale nebylo tak, jak předpověděl její gynekolog. Po návratu domů Debbie skoro vykrvácela v nemocnici, když se lékaři snažili vyjmout její dělohu. Ta ale začala přirůstat k jizvě po císařském řezu z předešlého porodu. Rodině, dětem a manželovi Debbie tak nezbylo nic jiného než se modlit a doufat v zázrak – po několika hodinách nepřestávajícího krvácení.

Autorka byla později převezena do nemocnice St. James's v Leedsu, kde se její krvácení konečně podařilo zastavit. Byla lékaři uvedena do umělého spánku, ve kterém strávila 48 hodin. „Byla jsem v kómatu, ale věděla jsem, co se děje, jen jsem nemohla mluvit. Nejhorší byl ten pocit, kdy jsem si myslela, že se z toho nikdy nedostanu,“ řekla.

Debbie King byla tento týden propuštěna z nemocnice domů a lékaři věří, že celý tento zákrok nebude mít trvalejší následky.

VIDEO: Jonathan Ansell v X-Factoru zpívá Who Wants to Live Forever.

Video Jonathan Ansell zpívá Who Wants to Live Forever. - Youtube/jab21uk

aeraluna ( 15. září 2017 21:04 )

Tohle nemyslíte vážně, že ne? Protože je to fakt superblábol...to už radši pište o majitelích koupališť a vlastně můžete i zacít s vlekaři. Jestli by na tom měla být jen jiskřička pravdy, tak dáma aspiruje na titul superblbka roku.

wildcat ( 15. září 2017 14:38 )

Lidská blbost je věčná! A Plesk píše čím dál větší kraviny. No co, když je nuda, počteme si

majojo ( 15. září 2017 13:05 )

Trochu v tom tápu já i autoři: Tři dny ped odletem prošla potratem a pak deset dní nosila mrtvé dítě? V každém případě blbka a její knížky bych dětem před spaním nečetla.

jany ( 15. září 2017 09:52 )

co to je za doktora? neverim, ze ji povolil trajdat po svete a valet se u more a litat letadlem s mrtvym plodem

Monikay ( 15. září 2017 09:43 )

uf, to byl nebezpečný nápad!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání