Českého youtubera už podruhé prověřuje policie: Měl ponižovat a zesměšňovat bezdomovce

Českého youtubera už podruhé prověřuje policie: Měl ponižovat a zesměšňovat bezdomovce
Autor: dce - 
10. 8. 2017
12:12

Už podruhé vyšetřuje policie youtubera Aleše Bejra kvůli nevhodnému chování vůči pardubickým bezdomovcům, které ponižuje a údajně i napadá. Bejr se brání, že všechno je jen nahrané a všichni aktéři s tím souhlasili.

Youtuber zvaný Psychopat Bejr se na internetu proslavil videi plnými agrese a sprostých slov nejčastěji mířených na pardubické bezdomovce. Mimo to pořádá takzvanou Homeless Safari, kde zavádí zájemce právě mezi bezdomovce. Podle serveru iDnes.cz ho kvůli jeho chování už podruhé vyšetřuje policie.

„Případem se už několik dní kriminalisté opětovně zabývají, nicméně v této chvíli nemohu poskytnout jiné informace než to, že je nutné provést výslechy osob, které byly nejspíš svědky událostí i případnými oběťmi,“ uvedla mluvčí pardubické policie Eva Maturová.

Bejr se hájí, že dění ve videích je nahrané. „Na policii jsem už kdysi byl a objasnil jsem, že YouTube je z 90 procent show a fejk. S bezdomovci je to předem domluvené, což policii potvrdili. Ale teď vůbec nevím, proč mě má policie vyšetřovat znovu. Image psychopata musí být, aby byla nějaká sledovanost. A sprosťárny používá každý druhý youtuber.“

On sám ale vyšetřování moc neřeší. „Neumím si představit, jak policisté bezdomovce vyslechnou, když mají vyslýchat jen lidi střízlivé, a oni jsou od rána do večera opilí,“ prohlásil.

Doporučujeme
zkratik ( 10. srpna 2017 15:40 )

tenhle magor by měl makat v uranovejch dolech už jen proto,jak vypadá

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud