Lidská zrůda znásilnila a zabila tříletou holčičku: Při popravě plakal a modlil se za odpuštění

Phillips před svou smrtí plakal a litoval
Autor: aba - 
30. 7. 2017
21:41

Ronald Phillips (43) byl ve středu popraven ve státě Ohio za znásilnění a zabití tříleté holčičky. Těsně před smrtí prosil rodinu za odpuštění a modlil se k bohu.

V roce 1993 zaútočil Phillips na tříletou Sheilu Marii, dceru svojí tehdejší přítelkyně. Znásilnil ji a hrubě ji mlátil do hlavy, obličeje a břicha, vláčel ji za vlasy a hodil s ní proti zdi. Svým zraněním dívenka podlehla a Phillips dostal trest smrti.

Tomu se od svého rozsudku zvládnul třikrát vyhnout, když na poslední chvíli podával různé druhy žádostí. Naposledy v roce 2013, když žádal soud o možnost darovat ledvinu své matce. To soud nakonec zamítl a jeho matka zemřela.

I teď se snažil popravu odvrátit s tvrzením, že by mu měl soud prokázat milost, jelikož v době vraždy mu bylo jen devatenáct let. Ani této žádosti ale nebylo vyhověno a Phillips dostal smrtelnou injekci. Před smrtí ještě oslovil přítomné pozůstalé - tetu a nevlastní sestru holčičky kterou zabil, a žádal je o odpuštění.

"Je mi líto, že jste museli tak dlouho žít s ohavností, kterou jsem provedl. Odpusťte mi, jestli na to najdete sílu. Sheila Marie si nezasloužila to, co jsem ji udělal. Teď už je u našeho pána a netrpí. Omlouvám se každému z vás, že musíte žít s takovou bolestí," byla vrahova poslední slova. "Ať mu odpustí bůh. Je mi líto, ale já nemůžu," zněla odpověď tety zavražděné dívky, která popravě přihlížela.

Podle svědků mu z očí kapaly slzy a vypadal, jako by se modlil. Deset minut na to byl mrtvý. Popravčí mu píchnul injekci s kombinací drog, které tlumí bolest a zároveň zastaví srdce. Poprava měla být bezproblémová a Phillips nevykazoval žádné známky bolesti. Pravě s tímto faktorem měli ve státě Ohio problém. V roce 2014 se tam totiž konala poprava Dennise McGuire, který umíral v bolestech skoro půl hodiny. To vyvolalo kontroverzi o nehumánnosti prováděných poprav a bylo třeba najít novou kombinaci léků. Poprava Phillipse byla první od tohoto incidentu.

Jeho posledním jídlem byla velká sýrová pizza s žampiony, dva litry Pepsi, jahodový cheescake, grepový džus a plátek chleba. 

Na jízdu smrti v přímém přenostu se podívejte ve videu:

Video Opilá (18) dívka zabila sestru (†14) při autonehodě - Liveleak.com
360p

Doporučujeme
eda22 ( 31. července 2017 11:46 )

V USA je kriminalita výrazně vyšší než v zemích Rady Evropy. Takže trest smrti zjevně žádný odstrašující efekt nemá. Navíc je výrazně dražší než doživotí.

eda22 ( 31. července 2017 08:07 )

Stejně je s podivem, jak se tu lůza raduje nad popravou duševně nemocného. Ještě že Evropa už dostala rozum.

starypes ( 31. července 2017 06:32 )

vosavopruz ( 30. července 2017 22:59 )

v Americe se s tím nes.erou,prostě za vraždu,dostaneš trest smrti.Už jen podle obličeje to je grázl.

rasmussen ( 30. července 2017 21:54 )

zločin a ohavný to byl,to bez diskuse.Ale stejně je to ujetý,že čekal 24 let na popravu.Jsme kruté a nelítostné pokolení.A to někteří říkají že středověk byl temný.Houby temný.Temnota je teď a tady.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud