V teplickém aquaparku se málem utopil malý chlapec: Je ve vážném stavu v nemocnici

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
21. července 2017
16:30

Ve vážném stavu skončil v nemocnici chlapec, který se ve středu málem utopil v aquacentru v Teplicích. Případ prověřuje policie, řekl ČTK mluvčí Daniel Vítek. Policie zároveň hledá svědky neštěstí.

Případ se odehrál ve středu odpoledne. "Po patnácté hodině jsme přijali oznámení, že v aquacentru téměř utonul nezletilý chlapec, který byl ve vážném stavu převezen do nemocnice. Zda došlo k porušení zákonem stanovených povinností, je předmětem dalšího prověřování," řekl Vítek.

Policisté zároveň hledají další svědky. "Žádáme spoluobčany, kteří ve středu 19. července kolem 15:40 hodin navštívili teplické aquacentrum a nebyli dosud kontaktováni policií a mohli by k případu poskytnout svědectví, aby informace sdělili kriminalistům Územního odboru Teplice," doplnil mluvčí.

vosavopruz ( 21. července 2017 20:58 )

máte pravdu,je to dávno co jsem tam byl

oliiiii3 ( 21. července 2017 20:19 )

Když nejsou schopni se rodiče postarat o své děti, tak proč tam s nimi vůbec choděj. Je to hrůza, kolikáté dítě to už letos je. Nakonec to svedou na plavčíka.

marieajosef00 ( 21. července 2017 18:46 )

Je sice pravda, že asi nevidí na obš části /celkově/, ale jsou propojené a jedná se o jeden bazén. Navíc jsou tam plavčíci vždy dva současně.

vosavopruz ( 21. července 2017 17:53 )

v teplickém aquaparku jsem jednou byl,jsou tam dva bazény a plavčík na oba dva nemůže vidět,musel by chodit sem tam. jastana,souhlas

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud