Ženě vzplál při vaření olej: S popáleninami ji do nemocnice převezl vrtulník

Ženě vzplál při vaření olej. Dva lidé skončili v nemocnici.  (Autor: ZZS Olomouckého kraje )
Autor: ČTK - 
28. února 2017
19:15

Dva lidé se dnes odpoledne zranili při požáru v rodinném domku v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku. Pětapadesátiletou ženu převezl s popáleninami druhého stupně do nemocnice vrtulník. V nemocnici skončil také o tři roky starší muž, který se nadýchal nebezpečných zplodin. Hořet v domě začalo poté, co ženě vzplanul olej při vaření, řekl dnes ČTK mluvčí záchranné služby Zdeněk Hošák.

Žena utrpěla popáleniny na rukou a nohou. „Podle jejího vyjádření vzplanul olej při vaření, následně se pokusila o uhašení a po nezdařilém pokusu se hrnec snažila dostat mimo objekt na balkon. Při manipulaci utrpěla popáleniny,“ uvedl Hošák.

První ošetření zraněné ženě poskytli hasiči, poté byla transportována do olomoucké fakultní nemocnice. Lékaři z místa odvezli také osmapadesátiletého muže, který se nadýchal zplodin. Skončil v prostějovské nemocnici, dodal Hošák.

martinmr ( 28. února 2017 19:55 )

 Ano škoda je to veliká a je to třeba jenom blbost, při které ta škoda vznikne. Dnešní doba je zlá a naše vláda z nás chce sedřít kůži.....samé agentury, cizí pracovníci u nás (slováci a jim podobné). Já jsem po vyučení začal makat ve Zbrojovce Brno....jen tři roky a nějakej profík se napakoval a nechal to krachnout, no jo voliči a naše vláda a krásné zákony. Dnes je to jen samej ct park a samá personální agentura-pasák. V česku je neuvěřitelnej bordel a půjde to ještě níž. Jo a slováci z gumové opice a jim podobná verbež, ať mají vstup na území ČR zakázáno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud