Kvůli účtence z EET pokladny se chtěl prát: Policie v Domažlicích řešila kuriózní případ

Kvůli účtence z EET pokladny se chtěl prát: Policie v Domažlicích řešila kuriózní případ.
Autor: dce - 
15. února 2017
17:48

EET účtenka málem zavinila rvačku v jednom z domažlických barů. Mladík, který na účtence nenašel speciální kód, odmítal zaplatit, obsluha zase tvrdila, že muž je opilý a škudlí 12 korun. Celou věc musela řešit policie.

Kuriózní případ řešili domažličtí policisté 10. února večer. Na místo je přivolal host, který řešil s obsluhou baru spor o zaplacení účtenky. 

iadvacetiletý muž jim uvedl, že při placení dostal od barmana účtenku, kde neviděl kód EET. Poté se s barmanem o účtenku přetahovali, až se roztrhla, uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Barman tvrdil, že mladík je opilý a odmítá zaplatit útratu 12 korun. Policisté celou věc v poklidu vyřešili ke spokojenosti obou stran. Mladíkovi ukázali, že na účtence kód EET opravdu je. Uspokojený mladík zaplatil obsluze svůj dvanáctikorunový dluh a opustil bar, doplnila Brožová.

Blackhole ( 2. března 2017 09:38 )

EET a krach hospůdek...........??? Hysterie, kterou nás už několik týdnů krmí, je nechutná. Zavádění EET je prezentováno skoro jako zločin století, je to přirovnáváno ke znárodnění a dění po roce 1948, ale já se tedy ptám : Proč se titíž podnikatelé neozvali stejně razantně a proč jim média nedávala stejný prostor, když před cca 8 lety zvýšil Kalousek sazbu DPH za jejich služby o 50% - z 15 na 21 ???.... když jim Brusel nařídil, že musí mít v kuchyních bezdotykové vodovodní baterie, když jim titíž zločinci nařídili, že "hotovky" se smí "skladovat" jen pár hodin, takže to, co se uvaří před polednem, se nesmí nabízet ani k večeři. A tak bych mohl uvést desítky nařízení, po kterých by museli krachnout daleko rychleji, než když si pořídí kasu za 5 - 20 tisíc korun a ta je investicí na desítky let ! Podnikatel, který nemá buď v provozovně počítač s internetovým připojením, je už dlouhá léta unikát. Kdo neumí zacházet s JEDNODUCHÝMI PROGRAMY na PC , je NEGRAMOT a nepatří do této doby. Kdo nemá webovou stránku, na které si potencionální návštěvník najde veškeré informace o ubytování v jeho penzionu, nebo hotýlku, ten NEEXISTUJE. Neumím si představit, že nějakého normálního podnikatele v tomto oboru může ohrozit to, že při placení vystaví jak hostu v restauraci, tak v ubytovacím zařízení NORMÁLNÍ ÚČTENKU a odklikne ji na počítači s nasměrováním na MF. Proč se nikde v médiích stejně razantně a často nemluví o tom, že současně se zavedením EET snížil Babiš sazbu DPH zpátky na 15% , takže hospodští při tržbě např. 1000 Kč neodvedou státu 210 Kč, ale jen 150 Kč?! Na každé tisícikoruně tak hospodský ušetří 60 Kč ! To není potřeba zveřejňovat ??? Nechám na každém z Vás, aby si z toho všeho udělali zdravý a objektivní úsudek, co se v této zemi děje a jak nás média opět, stejně jako např : o imigrační vlně, islamizaci Evropy atd. informují a kam naše myšlení zkouší nasměrovat. Co z toho plyne ? N E V Ě Ř I T ---- M É D I Í M !!!

yokky ( 15. února 2017 22:32 )

K.O.K.O.T🤓🤓🤓🤓🤓🤓🤓🤓🤓😀😀😀😀

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud