Mladá žena si sedla na koleje před přijíždějící vlak: Strojvedoucí neměl šanci vlak ubrzdit

Autor: lm - 
21. 11. 2016
14:21

Mladý život vyhasnul při sobotní nehodě v Prešově. Žena si tu v podvečer sedla na koleje před přijíždějící vlak. Strojvedoucí už neměl šanci tragédii zabránit.

Mladá žena přišla o život při sobotní nehodě ve slovenském Prešově. Žena si sedla na koleje před přijíždějící vlak a vůbec nereagovala na výstražné troubení. „Strojvedoucí uviděl ve vzdálenosti asi 100 metrů před vlakem neznámou osobu, která seděla v mezikolejovém prostoru, na což on zareagoval použitím výstražného zvukového znamení,“ popsal TV JOJ krajský policejní mluvčí Daniel Džobanik.

Strojvedoucí neměl šanci několikatunový kolos na tak krátké vzdálenosti zabrzdit. Mladá žena zůstala po srážce zaklíněna pod vlakem. „Žena utrpěla mnohočetná poranění, která byla neslučitelné se životem,“ upřesnil mluvčí operačního střediska záchranné zdravotní služby Boris Chmel.

Video Mladá žena si sedla na koleje před přijíždějící vlak. Srážku nepřežila - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
vosavopruz ( 21. listopadu 2016 17:32 )

koho ted budu prudit když ganzanii přejel vlak

Kisotu ( 21. listopadu 2016 16:34 )

Stacilo by legalizovat eutanazie pro sebevrahy a bylo by po problemu.

janinax ( 21. listopadu 2016 14:33 )

Upřímně lituji strojvedoucí Ten pohled a bezmoc zastavit ten vlak,když tam někoho uvidí a už nic nejde udělat.To musí být hrozný,nato se nedá asi zvyknout,ten pohled si ponesou hodně dlouho a těch sebevražd je čím dál více

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud