Mirka odešla do školy a zmizela: Může se pohybovat po Praze s další dívkou

Mirka odešla do školy a zmizela: Může se pohybovat po Praze s další dívkou
Autor: dce - 
6. 9. 2016
16:32

Po třináctileté Mirce pátrá rodina a policie od pondělního odpoledne. Ráno totiž odešla do školy, kam už ale nedorazila. Policie se domnívá, že by se dívka z Jihlavy mohla v doprovodu další slečny pohybovat v Praze.

Mirka Zavadilová odešla v pondělí ráno do školy, tam ovšem nedorazila. Odpoledne se telefonicky spojila se svou rodinou, domů se ale nevrátila. Po třináctileté dívce z Jihlavy teď pátrá policie.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, hubené postavy. Má modré oči a dlouhé vlnité obarvené rezavé vlasy. Pohřešovaná dívka má tetování (pouze namalované, pozn. red.) na zádech, umístěné v oblasti lopatky. U sebe má zřejmě batoh černé barvy se vzorem s modrými květy,“ uvedla policejní komisařka Jana Kroutilová.

Policie po dívce pátrala nejprve v Jihlavě a okolních obcích. „Prověřili také zdravotnická zařízení, autobusová i vlaková nádraží, další příbuzné, známé i kamarády, zábavní podniky, obchodní centra a dívku hledali i na jiných vytipovaných místech. Do současné doby bez kladného výsledku. Na základě šetření policisté zjistili, že by se pohřešovaná mohla nacházet v Praze,“ dodala Kroutilová.

Podle všeho by se Mirka mohla po metropoli pohybovat v doprovodu další dívky. Pokud máte o pohřešované jakékoliv informace, můžete je sdělit na lince 158 nebo nejbližší policejní služebně.

Mirka odešla do školy a zmizela: Může se pohybovat po Praze s další dívkouMirka odešla do školy a zmizela: Může se pohybovat po Praze s další dívkou | 

Doporučujeme
oxygene.p ( 6. září 2016 17:09 )

když ji svrbí , je to horší než podebraná pata...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud