Policie pátrá po nebezpečném zločinci ze Zlínska: Neviděli jste ho?

Policie pátrá po nebezpečném zločinci ze Zlínska: Neviděli jste ho?
Autor: dce - 
21. 8. 2016
14:09

Policisté ze Zlínského kraje pátrají po zvláště nebezpečném zločinci. Naposledy měl útočit před pár dny! Neviděli jste ho?

Celostátní pátrání bylo vyhlášeno po třiapadesátiletém Janu Krenauerovi. Je podezřelý ze spáchání zvlášť závažného násilného zločinu mravnostního charakteru, kterého se měl dopustit před několika dny ve Zlínském kraji,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Krenauer má bydliště v Čeladné, ale pohybovat se může po celé České republice. Je 172 centimetrů vysoký, hubené postavy.  Má hnědé vlasy v délce na ramena a prošedivělý plnovous. Na levém předloktí má tetování.

Hledaný muž byl v minulosti opakovaně trestán pro majetkovou, násilnou i mravnostní trestnou činnost,“ dodala mluvčí.

Policie žádá veřejnost o pomoc s pátráním po podezřelém muži. Pokud máte jakékoliv informace o jeho pohybu, ozvěte se na linku 158.

Policie pátrá po nebezpečném zločinci ze Zlínska: Neviděli jste ho?Policie pátrá po nebezpečném zločinci ze Zlínska: Neviděli jste ho? | 

Doporučujeme
haluzakfest ( 22. srpna 2016 05:53 )

Dobré vědět, až jej uvidím, tak mu donesu nějaké starší hadry, něco na zub a zkouknu mu okolí zkrátka pomohu co bude v mých silách, jelikož vím jak se jednoduše v tomto státě stane z naprosto bezproblémového člověka, "nebezpečný zločinec" je třeba rozlišovat komu je nebezpečný, zprávy se neobtěžuji číst od těchto lopat z blesku, od pohledu nevypadá nebezpečně, zkrátka dnes už mediálním šlapkám dávno nelze věřit. Mimochodem můj postoj k jakémukoli zločinu čehož jsem svědkem je zatvrzele stejný... uvidím-li někoho někde krást, spíš než že ho prásknu, mu budu dělat stěnu, nic jsem nevuiděl, nevím, neznám... Ono pachatel je vždy jeden a tentýž, VLÁDNÍ ORGANIZOVANÝ ZLOČIN ten tady vytváří takové podmínky že v nich je z člověka dělána bezcitná zrůda, nebo je tlačen na provaz.. pak samozřejmě alternativa kterou drtivá většina ze strachu volí a to je celoživotní otroctví, v nejistotě ve strachu, bez budoucnosti, mno a já budu nějakému zoufalci ničit život tím že ho prásknu ? Člověk se k jakémukoli zločinu neuchyluje kvůli přepychu a nudě, teda jo vyjímečně, ale u nás právě z bídy ! Absolutní bezpráví. Co jak má ten dotyčný děcka ? Já ho bonznu a nezzkurvím život jenom tomu chudákovi ale ještě dalším... to mě nutí podstoupit i větší riziko... zkrátka mě jste o lidské vlastnosti nepřipravili a je mi absolutně jedno jak se na to choré mozky dívají, vím co je dobré a špatné když říkám že jsme odírání, od 89. dodnes bandou zločinců, že jsme v obrovském bludu drženi, že už jsme si zvykli.. tak jsem si tím jist stejně jako tím že jednou zdechnu. A dokud zde budou panovat, tak nebudu dělat na ničem jiném jak na zrušení, rušení, rozkladu tohoto zločineckého systému dokud zde nebude spravedlnost, nemá nic smysl. Nestojí to nikomu za to, jen to většině ze strachu a stupidity nedochází, tedy kvůli toho co vláda cíleně vymyslela... vygumavala mozky celému národu.. no skoro celému, a jak říkám znám hodnoty, víc netřeba dodat.

kupredu-leva ( 21. srpna 2016 16:01 )

 Tak vopatrně s tím označením zločinec. Pokud má legitimaci vládnoucí ČSSD, tak je to charakter vhodný do vysokých stranických funkcí.

zlinacek ( 21. srpna 2016 15:06 )

Pleks = pitomci. Pisálek by se měl vrátit na ŽŚ a zopakovat si Vlastivědu, nebo se aspoň podívat na google.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud