Kamarád Týnky z Proseka: Zabila ji kombinace alkoholu a léků!

Autor: dce - 
15. 7. 2016
05:01

Co se stalo Týnce z Proseka? Policie nad záhadnou smrtí mladé dívky stále mlčí. Jeden z jejích kamarádů nám ale prozradil, že ji mohla zabít nešťastná náhoda!

Smrt teprve šestadvacetileté Týnky stále otřásá hlavním městem. V sobotu ráno ji na Proseku našel soused. Ležela bezvládně před vchodem do paneláku. A podle všeho tam nebyla déle než půl hodiny...

V sedm ráno totiž s kamarádem odcházela z baru, kde strávili předchozí večer. V půl osmé už byla mrtvá. Jenže co se stalo? Policisté podezřelé úmrtí vyšetřovali i jako vraždu, v pondělí ale podle výsledků pitvy cizí zavinění vyloučili.

Jeden z Týnčiných kamarádů nám prozradil, co ji podle něj zabilo. „Myslím, že brala už delší dobu léky. Pokud to tentokrát přehnala s alkoholem, tak má její úmrtí jasné vysvětlení,“ uvedl s tím, že rozhodně nebyla žádná alkoholička závislá na lécích. „Měla svou míru a za tu nikdy nešla. Neopíjela se, ale teď jí to asi nesedlo,“ dodal.

Pro Týnku si navíc už před rokem přijela domů sanitka - dívka podle mnohých zkolabovala kvůli stresu a přepracování. „Zkolabovala před rokem, protože si toho nabrala moc a vše se snažila stihnout. Angličtinu, vejšku, přítele...,“ řekl Blesk.cz jiný Týnčin kamarád, který si přál zůstat v anonymitě.

Doporučujeme
majojo ( 15. července 2016 20:41 )

 Nějak se mi nechce věřit, že by odcházela z baru, nepotácela se, nešlapala si na jazyk - a za půl hodiny byla mrtvá?

balika ( 15. července 2016 17:52 )

Nevím, proč se tu na shebu rozčilujete. Nikdo ji nezavraždil, žádné auto ji nepřejelo, ani neměla infart. Víceméně si to zavinila sama. Když na tom nebyla zdravotně nejlépe a brala léky, tak neměla chlastat a nejpozději ve 24 hod. už ležet doma v posteli a odpočívat.

agent700 ( 15. července 2016 17:39 )

pro hlupáka každý hlupák

pekaaaros ( 15. července 2016 12:46 )

Je to smutný no. Ale stačila mně věta "přepracování, stres" a hned jsem věděl, která uhodila. Praha. Co k tomu říct? Stres, stres, stres, stres, přepracování, vysokej tlak, stres, stres, léky, léky, léky, léky, stres, stres, osobní kouč, osobní kouč, stres, osobní kouč, stres, léky, léky. .. Myslím, že ve znaku prahy by místo věžiček měly být stres, léky na nervy a osobní kouč. To jsou totiž tři věci, který dělají dnešní Prahu Prahou.

pomooooc-hori ( 15. července 2016 12:42 )

Ty jeden starej šmejde, starej se o svoje haranty, a nestarej se o to, o čem howno víš. Sám sedíš v propoceným tílku celý dny u netu a tvoji smradi šlapou chodník.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud