Tragédie na festivalu: Kluk v Plzni lezl ze srandy na komín, zřítil se dovnitř

30. dubna 2016
08:58

Pitomá noční klukovina skončila smrtí mladého muže. Ten se po skočení tanečního festivalu v areálu Plzeňské papírny rozhodl před zraky kamarádů vylézt na téměř 100metrový komín. Bohužel se zřítil dovnitř.

Záchranné složky vyjížděly do areálu papírny na plzeňských Slovanech, kde v pátek probíhala akce Pilsen Dance Music Festival, kolem půl třetí ráno z pátku na sobotu. Na tísňovou linku zavolali zoufalí kamarádi mladíka, který se nedal před riskantním nápadem odradit ani dlouhým přemlouváním a rozhodl se vylézt na 95 metrů vysoký komín. Doplatil na svou nerozvážnost. Když totiž záchranáři přijeli na místo, nebylo muži už bohužel pomoci...

Podle informací webu Krimi-Plzeň vyslali hasiči ihned po příjezdu na komín dva ze svých mužů. Mezitím jiná skupina pátrala v okolí komínu. Právě oni pak mladíka objevili. Jeho bezvládné tělo leželo v podzemní šachtě pod komínem, lékař mohl konstatovat pouze smrt.

Na místo okamžitě dorazil koroner a kriminálka, která si případ převzala.

ferryx ( 30. dubna 2016 20:34 )

Na jedné straně magor a na druhé straně odpovědnost. Jak je možné, že někdo může bez problémů vlézt na komín, co nějaké zabezpečení. Kdo za to odpovídá. Na každém továrním komíně je přeci mechanická zábrana právě proto, aby podobní magoři měli smůlu.

fjdksla ( 30. dubna 2016 18:49 )

Horký kandidát na Darwinovu cenu.

fotrpjotr ( 30. dubna 2016 12:49 )

Smažka?

zwil ( 30. dubna 2016 12:27 )

 On i ten festival "skocil"?Vy demen.ti z plesku neumite nic napsat bez chyby,po sobe precist uz vubec ne.Co se teto zpravy tyce,tak je mi lito akorat tech zachranaru.Kvuli nejakemu ozralemu pa.ku riskuji zivoty.A ti kamaradi byli asi nazrani taky.Premlouvani nestaci,tak mu jednu vrazim...

hujer.z.blesku ( 30. dubna 2016 12:23 )

To je zákon přírody.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud