Čtyřikrát mě střelil, pak mě chtěl podřezat: Zlata skončila po útoku exmanžela na vozíku

Autor: ljš - 
23. listopadu 2015
13:58

Měl zákaz se k ní přiblížit, přesto Zlatu W. (43) její, dnes už bývalý, manžel Jiří W. v Kladně brutálně napadl za bílého dne přímo na ulici. Žena přežila, ale skončila na invalidním vozíku. Psychické trauma si ponese po celý život.

„Křičel na mě: ‚Ty svi*ě, kvůli tobě jdu do kriminálu!‘ a začal střílet,“ popsala paní zlata televizi Prima napadení, které se odehrálo letos v dubnu. „Potom při druhé nebo třetí střele jsem přestala cítit nohy a upadla jsem na zem. On mě dotáhl k autu a snažil se mě do něj narvat,“ dodala třesoucím se hlasem.

Zoufalá žena se muži, se kterým se v té době rozváděla, začala z posledních sil bránit a prosila ho, ať ji nechá být. „Říkal, že bude zabíjet dál, že zabije i mého staršího syna a další lidi, ať držím hubu. Vzal nůž a začal mi podřezávat krk,“ šokovala.

Naštěstí se jí podařilo včas přivolat pomoc a díky rychlému zákroku lékařů, přežila. Dál je ale odkázaná na pomoc ostatních, skončila totiž na invalidním vozíku.

Jiří W. vůči své exmanželce žádnou lítost nevyjádřil. Když ho eskorta minulý týden přiváděla do soudní síně, rozjařeně se usmíval do kamery a pokřikoval: „Budu na Primě! Budu na Primě tečka cé zet.“ V soudní síni pak tvrdil, že Zlatu napadli dva neznámí muži a on se jí jen snažil pomoct.

Za útokem jsou podle napadené ženy spory kolem rozvodu. „Pouze řešil majetek, což řeší od začátku. Jde mu jenom o něj, o nic jiného,“ vysvětlila.

honzazchaloupky ( 23. listopadu 2015 16:04 )

Nechápu jak mohla telefonovat když ji podřezával, to je divné

honzazchaloupky ( 23. listopadu 2015 15:53 )

kdyby ji neměl rád střelí ji do čela. já bych ho osvobodil

moiaza ( 23. listopadu 2015 15:38 )

 A tak nám opět zvítězila pravda a láska. Jako fraška Alkovaška.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud