Pátek 15. leden 2021
Svátek slaví Alice, zítra Ctirad
Zataženo, sněžení -1°C

Pejskaři v Kladně mají strach: Někdo tu odhazuje salám propíchaný špendlíky

V Kladně někdo odhazuje salám propíchaný špendlíky: Pejskařka musela s mazlíčkem na operaci!  (Autor: Městská policie Kladno)
Autor: ČTK - 
3. listopadu 2015
07:21

Kladenští policisté vyšetřují neobvyklý případ týraní zvířat. V ulici Josefa Čapka někdo v neděli nastražil kolečka salámu propíchaná špendlíky. Uzeninu pozřel jeden z venčených psů. V žaludku a jícnu mu zůstalo 11 špendlíků. „Zvíře se muselo ihned podrobit operaci, pachateli hrozí až dva roky vězení,“ sdělila mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.

Osmačtyřicetiletá žena šla ráno na procházku se psem, kterého měla upoutaného na pětimetrovém vodítku. Všimla si, že pes něco objevil. „Když přišla blíž, zjistila, že zvíře pozřelo kolečka salámu, která jsou po obvodu hustě propíchaná špendlíky,“ uvedla Nováková.

Pes musel akutně podstoupit operaci, při níž mu lékař ze žaludku a jícnu vyjmul 11 špendlíků. „Případ je prošetřován jako týrání zvířat a poškození cizí věci. Pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ dodala mluvčí.

ruudazvostravy ( 3. listopadu 2015 12:55 )

Vono bi to chtělo spýš nakrmyt utrejchem ty nezotpovjedný pancharti,kerý sy ty psyska hromadně do paneláku pořyzujou.Normální čovjek sy pořyzuje psa akonrát na hlýdání baráku a jynáč je to f cajku,dyš je použývanej jako služební.Víjímka je eště tak pro zdravotní oučeli.

sores ( 3. listopadu 2015 09:51 )

Dle statistiky v telce má z celé Evropy nejvíce čoklů Česko. 2 až 3 čokly v rodině.Což je hnus, to nestačí 1 proboha? Dobře, ať je mají, ale ať po nich uklízí h.ovna a hlídají si je a starají se o to, aby čokl v noci nevil a nerušil lidi ve spánku a to i ve dne, a ne aby každou chvíli někoho zakousl! V létě sedíme na zahradě a pro neustálej štěkot vedle u sousedů neslyšíme vlastní slova, návštěva se divý jak to můžem vydržet. Nechápu že se Česko tak zaměřilo na čokly.

topl ( 3. listopadu 2015 09:51 )

Ale proč trestat psa , trestejte pejskaře co neuklízí . Jak k tomu příjde pes ten si po sobě těžko uklidí ! Zkuste spolknout buřta se špendlíkama hrdinové , tomu kdo to dělá bych spřelámal pazoury

petrchpraha ( 3. listopadu 2015 09:46 )

čomlové se nadlabou..akorát to sra*í nebude zrovna příjemný

petrchpraha ( 3. listopadu 2015 09:43 )

nebyl si to ty rektální čípku?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud