Policie hledá 14letou Markétu: Zmizela na své narozeniny

Markéta beze stopy zmizela na své narozeniny.
Autor: ČTK ljš - 
2. listopadu 2015
14:12

Vyděšení rodiče prosí o pomoc! Čtrnáctiletá Markéta Weinertová z pražských Horních Měcholup se v neděli nevrátila domů. V pondělí ráno nedorazila ani do školy a rodičům se stále neozvala. Viděli jste ji?

Dívka odešla v neděli, v den svých narozenin, z domu v ulici Nad Přehradou kolem 13:00 a slíbila, že se bude pohybovat v okolí. Podle dohody ještě ve 14:30 kontaktovala otce přes domovní telefon s tím, že se znovu ohlásí za hodinu. To už ale neudělala.

 

Kriminalistům se zatím nepodařilo zjistit, kde by dívka mohla být. Podle rodičů je ale bezproblémová a nikdy v minulosti nebyla pohřešovaná. Dívka ale nemá problém navázat kontakt s naprosto cizími lidmi na ulici, které sama oslovuje.

 

 

„Hledaná měří zhruba 150 centimetrů, je hubená. Má hnědé oči, středně dlouhé hnědočerné vlasy a na krku má výraznou pigmentovou skvrnu. Naposledy měla na sobě šedobílou mikinu s kapucí, černé květované legíny a sportovní kotníčkové boty,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Jakékoli informace o dívce mohou lidé sdělit policii na linku 158.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud