Policie zadržela bezdomovce, který v Ostravě čtyři hodiny znásilňoval dívku

Muž v Ostravě brutálně znásilnil dívku, zbil ji a pak ji několik hodin držel v křoví  (Autor: Policie ČR)
Autor: ČTK - 
5. října 2015
12:17

Policie dopadla muže, který podle ní v sobotu 19. září v Ostravě brutálně znásilnil mladou ženu. Tu asi čtyři hodiny týral. Sedmadvacetiletý a dosud netrestaný muž se k činu přiznal. Do Ostravy dojížděl zadržený bezdomovec nahodile, příležitostně zde hledal obživu. Policisté jej zadrželi v neděli v Praze. Novinářům to dnes řekl zástupce ředitele ostravské policie Radovan Vojta.

Podle něj se muž se svou budoucí obětí potkal náhodně v noci u autobusové zastávky Hranečník. Chvíli před tím dívka vystoupila z autobusu. U tramvajové zastávky zahlédla muže, později zjistila, že ji pronásleduje. Asi 400 metrů od zastávky ve Slívově ulici muž na dívku zezadu zaútočil a začal ji škrtit.

„Obrana dívky byla neúspěšná, agresivita pachatele značná. Při prvotním útoku dívce upadly tašky a mobilní telefon, který v době napadení držela v ruce. Následovaly verbální výhrůžky, bití, škrcení,“ popsala útok policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Násilník svou oběť odtáhl do křoví. „Následně byla dívka brutálně znásilněna. Pachatel ve svém omezujícím jednání pokračoval zhruba čtyři hodiny,“ uvedla Holčáková.

frantaklika ( 5. října 2015 13:30 )

no nedělejte si iluze, že bude nějak v base trpět, dají ho tam mezi jemu podobné a budou si žužlat šulínky a papat za naše kačky

paralenka ( 5. října 2015 12:32 )

 Špína hnusná bezdomovecká, páchnou na sto honů a je jim jasné, že si normálně ani nevrznou, tak to vyřeší násilím! Té dívčiny je mi strašně líto, tohle do smrti nezapomene. Ustřelit mu koule a potom teprve do lochu. Jen mě štve, že tahle zrůda bude mít komfortní zajištění za naše. Jeden takový prošel v sobotu naší trafikou, kde mají i potraviny, smrděl na celý krámek, koukalo mu půl špinavého smradlavého zadku, nechutný zážitek. Prodavačka si šla dezinfikovat ruce, aby mohla obsloužit další zákazníky!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud