Policie v Praze hledá brutálního útočníka: Kvůli mobilu zbil muže do bezvědomí!

Útočník zbil třicetiletého muže, protože mu nechtěl půjčit mobil.
Autor: max - 
6. 6. 2015
20:03

Brutální útočník uniká policii. Koncem dubna se na pražské Florenci domáhal půjčení telefonu. Když mu ho třicetiletý muž odmítl dát, zaútočil. Kopy a ranami do hlavy zbil muže do bezvědomí. Po útoku utekl.

Podle napadeného celý incident začal už v autobusu. Seděli proti němu dva muži. Jeden z nich poškozeného oslovil, ale muž mu vůbec nerozuměl. "Prý „komolil“ různá cizí slova a nářečí, proto si ho dále nevšímal. Když vystupoval na Florenci z autobusu, tak k němu podezřelý přistoupil a dožadoval se zapůjčení mobilního telefonu. S omluvou dotázaný muž řekl, že mu svůj telefon nepůjčí, a od zastávky odešel," uvedl policejní mluvčí Jaroslav Bican.

To byl však teprve začátek. Na videu, které zachytila kamera městského kamerového systému, je vidět, jak útočník opakovaně dorážel na couvajícího muže kopy a údery. Poslední ranou do hlavy ho srazil k zemi a napadený ztratil vědomí.

To vyděsilo i samotného rváče. "Když podezřelý uviděl, že je muž po ráně do hlavy zjevně v bezvědomí, pokoušel se ho vzkřísit. Po chvilce přiběhli kolemjdoucí, kteří se snažili ležícímu muži pomoci a zvedali ho mimo vozovku. Útočník z místa utekl za svým společníkem směrem k metru Florenc," dodal mluvčí s tím, že napadený muž byl s několika zlomeninami v obličeji transportován do nejbližší nemocnice.

V případě dopadení a odsouzení mu hrozí až osm let za mřížemi.

Video Brutální útok zachytily kamery městského systému. - Policie ČR
480p 360p 240p

Doporučujeme
dandova ( 8. června 2015 08:40 )

Albánců je tady taky jako krys.

santikxauz ( 7. června 2015 04:59 )

Ukrajinci?

hujer.z.blesku ( 6. června 2015 22:02 )

Tak ten měl dostat ještě nášup.

hujer.z.blesku ( 6. června 2015 21:59 )

Pravda a láska zvítězila

ylatouf ( 6. června 2015 21:36 )

Nechápu proč útočníka policie hledá,když ho v tomhle zločineckým státě zase hned pustí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud