Otec na Šumpersku zabil dceru (†4) i sebe: Otrávil je výfukovými plyny?

Autor: ČTK, lvi, Jiří Krušina - 
29. května 2014
13:45

Rodinná tragédie otřásla obcí Rejchartice na Šumpersku. V autě byli nalezeni dva mrtví, muž (†47) a jeho čtyřletá dcera. Pravděpodobně je muž otrávil výfukovými plyny.

"Šlo o čtyřletou holčičku a jejího tátu. Prý se otrávili výfukovými zplodinami z auta. Našli je údajně vedle vozu už oba mrtvé," uvedl pro Blesk.cz svědek Honza, který žije v místě činu, zvaném Samota. Pokud byli oba mrtví nalezeni vedle auta, znamenalo by to, že se na poslední chvíli chtěli ze smrtící plynové komory, v kterou se auto proměnilo, dostat? Policie jakékoli bližší podrobnosti odmítla s ohledem na věk oběti a okolnosti tragédie sdělovat.

Svěděk rovněž potvrdil, že auto nalezl náhodný kolemjdoucí v úterý krátce po obědě. "Já jsem si jich nevšiml. Zřejmě přijeli z jiné strany než obvykle. Našel je nějaký kolemjdoucí." uvedl Honza s tím, že otce na místě několikrát v minulosti viděl.

Místo hrůzného činu, kde bylo nalezeno vozidlo, ve kterém našli smrt otec s dcerou.Místo hrůzného činu, kde bylo nalezeno vozidlo, ve kterém našli smrt otec s dcerou. | Jiří Krušina

Partnerské rozepře?

Motivem vraždy dcery a sebevraždy muže mohly být podle krajské policejní mluvčí Marie Štrbákové problémy v rodině, vše je však předmětem šetření. 

Tragédii vyšetřují policisté právě od úterního odpoledne, informovali o ní až dnes. "Jednalo se o muže ve věku sedmačtyřicet let a o malé nezletilé dítě v příbuzenském vztahu. S největší pravděpodobností je viníkem tragédie právě nalezený mrtvý muž, který spáchal sebevraždu," uvedla policejní mluvčí.

Na místě zasahovali také záchranáři. K okolnostem tragédie a k příčinám smrti však bližší informace podat nemohou. "Zasahovali jsme tam hned v úterý po obědě. Vzhledem k tomu, že se v tomto případě jedná o nezletilé dítě, nemůžeme k tomu říci nic bližšího," řekl dnes ČTK šéf krajské záchranné služby Ivo Mareš.

mememumu ( 30. května 2014 09:57 )

Už se konečně vyjádříš k těm statistikám, které tě usvědčují ze lži, blbý líný mamlasi? O mne se nestarej, já si - na rozdíl - od tebe nemám důvod stěžovat a prskat kolem sebe jedovaté leži. Smiř se s tím, že jako líný blb se budeš mít prostě do konce svého bídného života už jenom blbě. Je to smutné, ale naprosto spravedlivé. A to tě žere. Rozumím.

mememumu ( 30. května 2014 09:50 )

... že líní blbí lemplové jako ty sedí doma, s tím nemá vůbec nic společného. - "A nyní se můžeme jen dívat na všechna dnes strašidelná torsa zrušených a vykradených fabrik po celé naší zemi a na zahraniční skořepiny na zelených loukách, kde pracují (ti šťastnější) ve vlastní zemi jako gastarbeitři.." - Ano, líní blbí lepmlové jako ty musí jen čumět, případně makat jako gastarbeitři. A proč? No protože na víc nemáte a i ta cvičená opice ze třetího světa vás svými schopnostmi a pracovitostí strčí do kapsy. To jste to dopracovali, co?

mememumu ( 30. května 2014 09:48 )

A teĎ k faktům, což líné blbé mamlasy jako jseš ty zlobí ze všeho nejvíc: - "Porovnej kolik lidí se dnes vraždí kvůli ztrátě zaměstnání a exekucím" - rád porovnám. Ukaž mi příslušnou statistiku. Nepochybně existuje a ty víš kde, přece by sis něco takové nevymyslel - "Dnes jsme se dostali totiž na úroveň rozvojových zemí." - v čem konkrétně jsme se dostali na úroveň rozvojových zemí? Ukaž mi příslušnou statistiku. Nepochybně existuje a ty víš kde, přece by sis něco takové nevymyslel. - "Před listopadem 1989 bylo bezplatné školství, bezplatné zdravotnictví" - učitelé pracovali zadarmo? Lékaři také? A léky rostly na stromech? To jsou mi ale věci. Jsi si jistý, že opět nelřeš, mamlasi? - "nulová nezaměstnanost" - způsobená pouze tím, že lidé místo pobírání sociálních dávek chodili do zaměstnání, kde brali peníze za zcela zbytečnou práci (případně za její simulování). Výsledkem byla extrémní přezaměstnanost, nehospodárnost a i tím způsobený ekonomický krach. - "průmysl na úrovni, o kterém si trosky Československa zvané "Česko" mohou dnes nechat jen zdát " - ano, o tehdejším zoufale zaostalém a neefektivním průmyslu neschopném konkurence na světových trzích si skutečně můpžeme nechat zdát. Pokud jsme blbí, rudí lemplové. - "Československé fabriky vyráběly elektrárny (včetně atomových), cukrovary, přehrady, lokomotivy, metra a vše další." - Jak se vyrábí přehrada, mamlasi? Ale OK, nebudu si z tvé mentální nedostatečnosti dělat srandu, není to fér. Problém je v tom, že opět lžeš. Atomové elektrárny se u nás skutečně nevyráběly, stejně jako se u nás nevyráběla "metra". Zbytek se u nás vyrábí i nadále. A tentokrát na úrovni, kteá musí obstát (a obstojí) na volném celosvětovém trhu. - "Včetně letadel, lodí, automobilů, nákladních automobilů atd. " - i toto se u nás nadále vyrábí, opět zpravidla v neporovnatelně vyšší úrovni, než tehdy. - "A to nemluvím ani o tom, co vše jsme dokázali vyrobit a postavit v mnoha zemích světa" - Teď to dokážeme taky. Že líní blbí lem

mememumu ( 30. května 2014 09:34 )

Nemáš pravdu ve své neustále omílané lži o tom, že teď je více sebevražd než za minulého režimu. Lháři - láři - lháři. Tobě maminka neučila, že kdo lže, ten krade, do pekla se hrabe? Nebo lež a kradení jsou pro tebe nromální? Podle toho, co zde zvracíš, bych se naprosto nedivil, odpade.

mememumu ( 30. května 2014 09:33 )

Pro něho je největší tragédií, že teď musí pracovat a nést zodpovědnost za svůj život.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud