Otec umlátil syna kriketovou pálkou na tréninku před zraky dětí

Šílený otec umlátil svého syna Luka kriketovou pálkou  (Autor: Facebook.com)
Autor: šim - 
14. února 2014
12:42

Brutalita, které se nechce uvěřit! Otec v záchvatu vzteku umlátil svého 11letého syna Luka pálkou na kriket. Stalo se to na tréninku, navíc přímo před zraky ostatních dětí z týmu. Policie muže zastřelila.

Příšerná tragédie se stala ve čtvrtek večer na kriketovém hřišti v australském Melbourne. Otec před zraky ostatních dětí několikrát udeřil svého syna pálkou do hlavy a způsobil mu smrtelná zranění. Přivolaní záchranáři se chlapce snažili zachránit, zemřel však ještě před převozem do nemocnice.

Lukova matka byla běsnění svého muže přítomna. Syna totiž na trénink přivedla. Její manžel, s nímž však nežije, na trénink dorazil také. Vraždu syna podle policie zřejmě plánoval.

„Luke ke mně přiběhl, že je tu táta a že se s ním chce na chvíli vidět. Dovolila jsem mu to, protože jsem si říkala, že se nemůže nic stát, když je tu všude tolik lidí. Luke se ho nebál,“ vypověděla později zdrcená matka, která po celou dobu do příjezdu záchranky na chlapcovým tělem hystericky křičela, že ji nebylo možno utěšit.

Na místo byla přivolána také policejní hlídka, která se s mužem snažila vyjednávat. Muž totiž vytáhl nůž, kterým policisty ohrožoval. „Zastřelte mě, zastřelte mě,“ křičel šílený otec na policisty. Ti ho nejdřív paralyzovali slzným plynem, když ale kladl odpor a odmítal zahodit nůž, policista vystřelil. Muž, kulkou zasažený do hrudi, byl převezen do nemocnice, kde zraněním podlehl.

Podle svědectví Lukovy matky a výpovědi svědků může za tragédii pravděpodobně dlouhodobá psychická nemoc. Odloučeně žili už několik let a on byl částečně bezdomovcem. Na Luka byl prý extrémně fixovaný.

"Luka hrozně miloval," šokovala svou výpovědí chlapcova matka. Proč ho tedy umlátil? "Případ je komplikovaný, vyšetřování probíhá," uvedl na tiskové konferenci vyšetřovatel.

blebleble504 ( 14. února 2014 19:46 )

KDO BUDE BLBĚ TRÉNOTAT BUDE ZMASAKROVÁN......ČESKÁ LŮZO

liskabystrouska ( 14. února 2014 17:32 )

co by asi dělali? byli z toho v šoku

popocatepetl ( 14. února 2014 14:06 )

??????? Už první rána mohla být smrtelná, pravděpodobně byla. Co dělali ostatní dospělí? Někteří se vrhli k otci a zabránili mu v útěku, někteří volali záchranáře a někteří se snažili pomoci klukovi. Předpokládám, že vy, když budete na kriketovém hřišti a někdo tam napřáhne kriketovou pálku, v tisícině vteřiny se zorientujete a útočníkovi skočíte do rány.

black7011 ( 14. února 2014 13:28 )

3 rány = 3sec.

mumla ( 14. února 2014 13:17 )

Nějak nedokážu pobrat, kde byli ostatní dospělí včetně matky a co dělali v té chvíli?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud