Vězeň z Valdic chtěl zabít spoluvězně: Dupl mu na hlavu, odsedí si 11 let navíc!

Trestanec z Valdic dostal další flastr. Tentokrát za pokus o vraždu spoluvězně!  (Autor: Foto Blesk - Daniel Černovský)
Autor: simao, ČTK - 
9. října 2013
12:05

Antonín si odpykával ve valdickém vězení trest za majetkovou trestnou činnost a na svobodu se měl dostat v dubnu 2015. Jenže nyní mu přibylo dalších 11 let! A to za pokus o vraždu svého spoluvězně. Původně však dostal od soudu dalších 14 let natvrdo, po odvolání mu však soudce o tři roky trest snížil.

tenhle incident se ve věznici ve Valdicích stal v říjnu 2011. Antonín Jóni zde brutálně napadl svého spoluvězně - po hádce praštil svého spoluvězně pěstí, hodil ho na zem a dupl mu na hlavu! Napadený muž měl štěstí. Po útoku zůstal ležet na zemi se zapadlým jazykem, přežil však díky včasné pomoci od vězeňských doktorů.

Agresivní trestanec Antonín vyfasoval za pokus o vraždu spoluvězně 14 let. Proti verdiktu se však odvolal. A úspěšně. Vrchní soud v Praze mu dnes trest zmírnil na 11 let. Přesto je jisté, že v dubnu 2015, kdy měl být Jóni propuštěn po odpykání si trestu za majetkovou trestnou činnost, valdickou věznici neodpustí. 

Jóni se hájil tím, že se muž, který je za mřížemi kvůli vraždě prodavačky, zranil sám při pádu z postele. To však vyvrátil soudní znalec. Podle napadeného vznikl spor proto, že mu Jóni nechtěl vrátit teplákovou bundu. Ze samotného útoku si muž nic nepamatuje, probral se až v nemocnici.

Vězeň Antonín Joni se pokusil zabít svého spoluvězně. Od soudu nakonec dostal 11 letVězeň Antonín Joni se pokusil zabít svého spoluvězně. Od soudu nakonec dostal 11 let | Foto Blesk - Daniel Černovský

slider ( 9. října 2013 22:21 )

Trest smrti. Proc mame za neho platit ve vezeni?!

mortis69 ( 9. října 2013 17:01 )

Stačilo by obnovit těžbu uranu

jm51 ( 9. října 2013 13:15 )

Souhlas, obnovit trest smrti a vyčistit to tady od těch sviň...

lobotom ( 9. října 2013 12:52 )

Je třeba konečně obnovit trest smrti! Tady zaplatíme několik milionů z našich kapes na pobyt takových ksindlů v hotelu zdarma, aby nakonec po propuštění mohli znovu opakovat svou trestnou činnost... Odpad se musí likvidovat, a to okamžitě, už jen pro to, aby ho nemohl nějaký tuneldědek opět prohlásit za beztrestný.

danda5 ( 9. října 2013 12:06 )

Ten trest mel za spatne vykonanou praci ne tech 11 let dal bych mu dozivoti aby byl priste dukladnejsi.Jen at se vyvrazdi mezi sebou.A jeste otazecka a ten z Vezenske straze to je jeho bratr nebo co plesaty aj ta podoba tam je.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud