V důsledku toho došlo ke střetu pravé části motocyklu s levým bokem vozidla tovární značky Ford. Po střetu došlo k vytlačení motocyklu vozidlem Ford do protisměrné části komunikace a dále na levou zpevněnou krajnici, kde po jejím přejetí motorkář havaroval v travnatém silničním příkopu. Při dopravní nehodě utrpěl poranění dolních končetin. S tímto zraněním byl z místa dopravní nehody převezen vozidlem RLP k ošetření do nemocnice v Praze. Dosud nezjištěný řidič vozidla tovární značky Ford z místa dopravní nehody ujel.

Při dopravní nehodě došlo dále ke střetu motocyklu se směrovým sloupkem Z 11b, který byl tímto poškozen. Dále bylo ohledáním zjištěno poškození živičného povrchu komunikace. Na místě zasahovali také příslušníci HZS, kteří u motocyklu provedli protipožární opatření a zamezili úniku provozních kapalin.

U zraněného motorkáře byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 51.000,-Kč.

Po neznámém řidiči a jeho vozidle tovární značky Ford, které má po dopravní nehodě poškozený levý bok, pátrají dopravní policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jejich ztotožnění na tel. 974 872 251.

nprap. Marcela Pučelíková tisková mluvčí PČR