Neděle 25. července 2021
Svátek slaví Jakub, zítra Anna
Oblačno, bouřka 27°C

Účinnost Sputniku V spadla až o půlku. Rusko řeší novou mutaci, nemocnice nestíhají

Autor: tsv - 
19. června 2021
05:00

Moskva nyní čelí rychlému šíření hned několika nových mutací koronaviru, spolu s indickou variantou vyvstává na povrch i zatím nepotvrzená moskevská mutace. Obě jsou mnohem nakažlivější a odolnější než původní wu-chanská varianta, čímž se kolektivní imunita města a efektivita vakcíny Sputnik snížila o 29 až 58 procent. Záchranky převážející těžké případy covidu stojí fronty před nemocnicemi kvůli znatelnému nedostatku lůžek, informoval server DailyMail.

Podle imunologa Vladimira Boliboka se dá nedávný nárůst počtu nově nakažených připsat právě rozšíření nových mutací, kvůli kterým se město, ve kterém 60 % lidí buď prošlo vakcinací, nebo nedávno prodělalo covid, potýká se zásadním nedostatkem lůžek a stále rostoucím počtem těžkých případů nákazy. „Je možné, že moskevská mutace ani nepochází z Moskvy. Pravděpodobně se do města dostala odjinud a začala se tu silně šířit,“ řekl imunolog. Varianta ještě nebyla oficiálně potvrzená Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Moskva však zahájila intenzivní vyšetřování mutace.

„Efektivita Sputniku se v laboratorních podmínkách snížila o 29 až 58 procent v porovnání se sérem získaným z wu-chanské mutace,“ sdělil doktor Alexander Gintsburg, ředitel Gamalejova institutu. Sputnik V je však ve městě velmi rozšířený a v očkovacím průkazu ho má zapsaný valná většina vakcinovaných. Datoví analytici varují, že se Rusko nalezlo v plně rozjeté třetí vlně pandemie napříč desítkami regionů.

Za poslední týden zaznamenaly nemocnice na příjmu 70procentní nárůst pacientů. V moskevských zařízeních se léčí více než 12 tisíc lidí s covidem na různých stupních závažnosti. „Co se smrtelnosti týče, jsme už na úrovni loňského maxima,“ řekla náměstkyně starosty Anastasia Rakova.

Ruská metropole ve čtvrtek zaznamenala 6 195 nových případů koronavirové nákazy. Minulou sobotu přibylo 7 704 infikovaných, což je nejvyšší denní přírůstek od 24. prosince. Starosta Sergej Sobjanin již dříve nařídil povinné očkování 60 procent zaměstnanců služeb v rámci snahy o posílení kolísající imunity města.

Video O Sputnik nestojí ani Putin, ani většina Rusů. Analytik zmínil i podivná čísla nakažených - Markéta Volfová, Lukáš Červený

pindokuk ( 20. června 2021 08:14 )

Dr Pekovou si neber do huby ,je vysoce kvalifikovaný odborník.Jediná řekla v začátcích pravdu a to se, samozřejmě těm darebákům co oblbují národ v zájmu Bruselu a US nelíbilo.


Senior po obdržení očkování!! obvykle do 72 hodin začne vykazovat zhoršení zdravotního stavu a dojde u něho k propuknutí jeho dlouhodobé diagnóze odpovídající chronické nemoci s těžkým průběhem. Pokud se např. senior dlouhá léta léčí s bércovými vředy, potom po aplikaci vakcíny do několika dnů dojde u seniora k prudké a rozsáhlé infekci bércových vředů, přičemž se spustí i zánět podbřišnice a v takto kritickém stavu tělo přejde do stavu autoimunitní reakce a senior do několika dnů umírá.

pindokuk ( 20. června 2021 08:07 )

Nakazil se a zemřel na covid, i když byl očkovaný. VYJÍMEČNĚ SE TO MŮŽE STÁT říká Prymula !!!!

Víte, kolik takovýchto případů, kdy zemřel na nákazu naočkovaný senior, se už stalo?
Prymula : „Nemám přesná čísla o úmrtí. Moc se o tom zatím nemluvilo, tak že si myslím, že to bude poměrně výjimečná záležitost „

JAK MŮŽE PRYMULA TAK BEZTRESTNĚ LHÁT??


Vakcíny AstraZeneca jsou kontaminovány lidskými Heat Shock proteiny (HSP) zodpovědnými za způsobování autoimunitních reakcí a těžkých zánětů, protože prudce zesilují imunitní odezvu organismu! Němečtí výzkumníci z univerzity v Ulmu zjistili vysokou kontaminaci lidskými proteiny HSP hned u několika šarží vakcíny AstraZeneca! A to se dozvídáme teprve teď, když už zemřeli tisíce seniorů po aplikaci této vakcíny!

tomshark ( 19. června 2021 23:37 )

No hlavně Pfizer funguje a vy máte vymytou hlavu ruskejma blabolama

tomshark ( 19. června 2021 23:35 )

Popisujete bláboly z Aeronetu a podobných ruských sraček. Co máte za vzdělání?
Tromboembolicke příhody se objevují zejména u NEOCKOVANYCH jedinců v důsledku rozvinutého zanetu na výstelce cév, tedy právě naopak - očkování před tímto jevem chrání. Paní doktorka Peková přišla v důsledku nepodložených tvrzení ( mimo jiné dle ní na podzim , tedy ten minulý, Covid zmizí!?!?) o pověst vědce, vůbec ji nikde neuvadejte, každý odborník se vám vysměje!

pindokuk ( 19. června 2021 19:07 )

Podle četných analýz a přesné pitvy řady úmrtí na tento virus, docházejí vědci k závěru, že ke smrti dochází v důsledku srážení krve.

TOTO VŠECHNO VIROLOGOVÉ CELÉHO SVĚTA DÁVNO VÍ!!!!

Ale hyeny Fauci,Gates a Pfizer a spol. je stačí otřesnou propagandou umlčet.Potřebují ty svoje vražedné ampule za biliony dolarů prodat blbcům.

Roky to tajně chystali,všechny party čučkařů -CIA atd.to tajili,neumlčitelné lidi zavraždili.

No potěš tento svět na podzim.

Hyena Fauci s Gatesem v zádech pilně připravují k podzimu další a daleko horší mutaci.

To by bylo aby nevymlátili půl světa,jak mají dávno naplánováno.

SKANDÁL !!!

Dr. Fauci // Americký Mengele// lhal pod přísahou, !ve skutečnosti se dozvěděl o děsivém laboratorním původu SARS-Cov-2 jako jeden z prvních lidí na této planetě
Dr. Anthony Fauci podle důkazů v uveřejněných emailech lhal v americkém Kongresu pod přísahou!!!! Tvrdil, že neměl informace o původu viru SARS-Cov-2, ale emaily dokazují, že byl ihned informován o laboratorním původu viru, čímž se potvrzují informace i Dr. Soni Pekové! Evropská média mlčí jako zařezaná a americká liberální média se snaží kauzu zadupat pomocí miliard dolarů pod koberec. Emailová komunikace Fauciho vede k přesunu biologických zbraní z Fort Detrick k čínským virologům ve Wuhanu! Wuhan obdržel z US grant cca 5 milionů dolarů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa