Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Radnice Prahy 14 míří do karantény. Dva zaměstnanci úřadu mají koronavirus

Budova radnice Prahy 14  (Autor: David Zima)
Autor: diz - 
6. srpna 2020
11:24

Kvůli koronaviru je situace v Praze stále těžší a těžší. Radnice Prahy 14 například musela omezit chod svého úřadu z důvodu, že se u dvou jejích zaměstnanců potvrdila nákaza covid-19. Informaci pro Blesk.cz potvrdila mluvčí radnice Veronika Berná.

V Praze 14 mají kvůli koronaviru těžkosti. Dva zaměstnanci zdejší radnice se totiž nakazili, pročež dochází k omezení chodu radnice. „Minimálně ve čtvrtek a v pátek bude omezený provoz úřadu, a to z důvodu dvou potvrzených případů nákazy koronavirem,“ sdělila Berná.

„Přijali jsme opatření, aby se riziko nákazy minimalizovalo. Pro veřejnost proto budou budovy radnice v ulici Bratří Venclíků uzavřeny, vyjma výdeje cestovních a občanských dokladů,“ uvedla dále mluvčí městské části. Občanům Prahy 14 pro nezbytný styk s úředníky doporučuje buď telefonní, nebo e-mailové spojení. „Veškeré aktuality ohledně nastalé situace budeme sdílet na webových a facebookových stránkách radnice,“ dodala.

zvonik54 ( 6. srpna 2020 15:09 )

Kdyby Pražáci nesouložili za každým rohem jako divoká prasata a u každé hospody všichni se všemi, tak by se koronáč tolik nešířil. - Sledujte mladý... A to mi věřte: A je jedno jestli při tom mají roušku nebo ne. Ta nikoho při tom stejně neochrání.

Anifa ( 6. srpna 2020 12:12 )

"Kvůli koronaviru je situace v Praze stále těžší a těžší"...Tak s tím začněte něco dělat. Z Prahy se to roznáší všude. Kdyby to bylo jiné město,obyvatelé už dávno nosí roučky v obchodech a MHD

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud