Hlupáci, nebo chytráci? David s manželkou utekli před koronavirem na Bali i se svými dětmi

Aktualizováno -
19. dubna 2020
12:07
Autor: shp - 
19. dubna 2020
07:35

Sami o sobě říkají, že jsou možná trochu hloupí nebo naivní. Britští manželé Corinne a David Prudenovi vzali svá dvouletá dvojčátka a společně odletěli jedním z posledních odbavených letadel z domovské Velké Británie. Zamířili na exotický indonéský ostrov Bali, kde nyní tráví čas v karanténě.

Rodina odletěla z Londýna 16. března těsně předtím, než byly uzavřeny hranice. Koupili si pouze jednosměrné letenky do Denpesaru. Nyní žijí v bambusové chatrči, kterou si pronajímají přes službu Airbnb, přímo uprostřed rýžového pole. Jídlo jim vozí místní restaurace.

Bezhlavé rozhodnutí

„Ostatní lidi naskočili na lety, které mířily domů, my jsme se cítili odvážně, ale možná trochu hloupě nebo naivně. Bylo to těžké se rozhodnout a jít do něčeho bezhlavě. Bylo to stresující,“ řekla paní Prudenová (39) zpravodajské relaci Sky News. Přiznala, že se bála rozhovoru se svou matkou (72).

„Když jsem s ní mluvila, cítila jsem její strach. Poté jsem sledovala zprávy a přečetla si noviny. Není to vůbec hezká situace a jsem ráda, že jsme jí unikli. Nyní se nebavíme s rodinou, nesledujeme zprávy a nevíme, co se děje, protože jsme izolováni v džungli,“ dodala.

Toulkám po světě je nyní konec

Britové Prudenovi žijí již pět let v Budapešti. V maďarské metropoli si otevřeli kavárnu. Vrátit se chtějí, až bude pandemie u konce. V plánu měli toulky po Spojených státech, ty ale musí odložit na neurčito. Ve Velké Británii byli před jejím uzavřením na návštěvě rodičů.

zkratik ( 19. dubna 2020 13:43 )

no vida,jak jim kavárna v Budapešti prosperovala.Na Bali žije taky jeden Čech,kterej na svým FB hlásá do světa

Tady jen na zamysleni, jak je to cele jeden veliky podvod na lidi. Vidite, co chteji abyste videlii. Na Bali kazdy rok prijede 6 milionu turistu a z toho tretina jsou turiste z Ciny.
Pred koncem roku bylo Bali plne cinanu, krome statisicu jinych turistu. Presne v dobe, kdy zacal vir ve Wuhanu. Z Ciny na Bali v tu dobu priletalo 125 letadel tydne z Ciny a z toho dokonce 5 letadel tydne primo z Wuhanu.
Bali je maly ostrov a az do uzavreni hranic, byl preplneny turisty z celeho sveta a jak jsem jiz napsal, z velke casti prave z Ciny. Tzn, ze Bali bylo tou nejrizikovejsi oblasti.
Takze by se mohlo predpokldat, ze sem byl virus dovezen primou linkou z Ciny. A taky se stalo. Koncem roku na Bali radila jakasi viroza, ale protoze nikdo netusil, ze jde o “smrtici” virus, vylezeli to vsichni doma a byli v poradku. Takze tady na Bali vznikla imunita.
Kdyby byla pravda, co sdeluji media po celem svete, byly by tu na Bali statisice mrtvych.
Nic takoveho se nedeje ani ted. Guverner vyhlasil, ze je 81 pripadu a z toho pouze 8 se nakazilo mezi sebou na Bali. Ostatni si to privezli ze svych cest. A to se zde na Bali ve vetsine pripadu nenosi rousky a bezne se pohybuje venku.
Takze zadne tyto argumenty neobstoji o tom jak mame byt doma a nosit rousky.
Protoze, kdyby to vse, co vam tvrdi, byla pravda, tak druhym “epicentrem” vyskytu po Wuhanu, by bylo zcela jiste Bali.
Tak jak to, ze to tak neni?? Mozna i proto, ze na Bali neni 5G sit...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud