Sestra údajně spáchala sebevraždu v londýnské nemocnici, kde zemřelo 8 lidí na COVID-19!

Autor: ran - 
25. března 2020
22:42

Britská zdravotní sestra ve věku mezi dvaceti a třiceti lety se měla podle místních médií zabít v nemocnici King's College na jihu Londýna. Údajně se předávkovala. Nemocnice registruje osm smrtelných případů nákazy koronavirem.

Zdroje britského listu The Mirror uvádějí, že prý mladá žena pracovala na jednotce intenzivní péče. Policie byla přivolána v pondělí po půl šesté večer, když ženu v nemocnici nalezli. „Jedna osoba z personálu nemocnice přes veškerou snahu lékařského týmu zemřela,“ potvrdil mluvčí špitálu.

„Ženě byla v nemocnici poskytnuta první pomoc, později ale zemřela. Nyní podnikáme kroky k identifikaci příbuzných, kteří budou informováni,“ řekla mluvčí londýnské policie. Dále řekla, že od lékařů vyrozuměla, že mrtvá byla v nemocnici zaměstnaná, její konkrétní pozici ale nezná.

Británie se potýká se vzrůstající křivkou úmrtnosti na COVID-19. V úterý v zemi přibylo 87 smrtelných případů, z toho 21 připadá na jedinou londýnskou nemocnici. Celkový počet mrtvých tak stoupl na 422. Jejich věk se pohybuje od 33 do 103 let, všichni spadali do rizikové skupiny.

Celkem osm tisíc lidí mělo pozitivní testy na přítomnost viru v krvi. Podle odborníků je ale koronavirem již nyní nakaženo přes polovinu Britů. Je-li tomu tak, pak by to podle výpočtů profesorky Sunetry Gupty z Oxfordské univerzity mohlo znamenat, že nemocniční péči na ostrovech nakonec bude potřebovat jen jeden z tisíce nakažených.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud