Ztráta sluchu, čichu i hmatu? Julie (20) tvrdí, že kvůli koronaviru přišla o smysly!

Autor: jel - 
24. března 2020
18:35

Američanka Julie Buscagliová, která přiletěla do Itálie v lednu, se v zemi nakazila koronavirem. Údajně neměla žádné z běžných příznaků, před kterými jsme všude varováni, zato na nějakou dobu přestala slyšet a přišla o chuť i hmat! Svůj příběh detailně popsala na svém twitterovém účtu.

„29. února jsem se vzbudila a měla jsem ukrutné bolesti, hlava mi třeštila, v uších mi pulzovalo a bylo to, jako by mi hořel krk. Celé tělo mě bolelo, měla jsem zimnici a zároveň horečku kolem 38 stupňů Celsia," napsala Julie. Druhý den se prý cítila lépe, ale pro jistotu šla k doktorovi, ten jí řekl, že je jenom nachlazená.

Julie během pár dnů začala špatně slyšet na obě uši, v tu dobu se navíc situace v Itálii výrazně zhoršovala, a tak se rychle vrátila do USA. V den, kdy se vrátila, už podle vlastních slov neslyšela, necítila ani neměla chuť. Při návratu nikoho nezajímalo, kde byla. Do karantény se dala sama.

Během té doby měla dívka trochu kašel, ale jak sama zdůrazňuje, kašel nebyl suchý, který bývá považován za příznak koronaviru, ale vlhký! Po 14 dnech se jí vrátily smysly a měla v plánu se vrátit do práce, jen pro jistotu se dala testovat na Covid-19.

„Spadla mi čelist! Jak to, že jsem pozitivní? Neměla jsem žádné symptomy, o kterých mluví ve zprávách, byla jsem u doktora," píše Julia a varuje všechny ostatní, že příznaky nemoci nemusí být takové, které se všude uvádějí, a o nemoci nemusíte ani vědět a můžete ji prodělat, proto je důležité omezit kontakt s ostatními lidmi a zbytečně neopouštět domov.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud