Model Erik (24) má příznaky koronaviru: O své nemoci informuje na instagramu

Autor: jel - 
17. března 2020
15:50

Slovenský model Erik Guniš, který kvůli své práci nyní žije ve španělské Barceloně, se domnívá, že má koronavirus. Nechce se však nechat testovat a léčí se sám doma pomocí vitaminů, nechce prý zbytečně zatěžovat testovací střediska a ohrožovat ostatní tím, že by vycházel z bytu.

Na sociální síti mladý Slovák informoval své fanoušky, že měl minulý pátek focení, při němž byl za nepříznivého počasí oblečený pouze v tílku. Po focení se prý necítil dobře, ale domníval se, že pouze nachladl, a tak o pár dní později vyrazil na další focení. Z toho se už však vrátil s horečkou a začal mít podezření, že by mohlo jít o koronavirus.

Otestovat se však Erik nenechal: „Hlavně #ostanemdoma, ne jak všude slyším, že lidé s podezřením si to vesele nakráčí na otestování do nemocnice mezi ostatní pacienty a lékaře," píše na svém instagramu. Nehodlá se prý zatím ani vracet na Slovensko, protože nechce ohrozit své rodiče. Na sociální síti také ostatním radí, aby zbytečně nepanikařili, nevykupovali obchody a hlavně nevycházeli z domu, obzvlášť v případě, že mají podezření na nákazu!

Deníku Nový Čas však sdělil: „Určitě pokud bych začal mít silný kašel nebo se mi hůře dýchalo, respektive bych měl horečku vyšší než 38 stupňů, zavolal bych buď na číslo pro to určené ve Španělsku, nebo na Slovenskou ambasádu v Madridu, aby mi dali instrukce, co dál.“

robin5 ( 17. března 2020 16:14 )

Pokud se nenechá testovat, má jen touhu se zviditelnit. Blbeček, který si příznaky koronaviru "naordinuje" a blábolí o své nepotvrzené nemoci, je skutečný ubožáček. Tak snad se modýlek Erik plete a má jen žvanivou, ne skutečnou nemoc.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud