Po měsíci společné cesty za úspěchem na EURO, která se snad po zítřejším čtvrtfinále s Portugalskem ještě protáhne, o sobě ví první i poslední. Kdo je z českých fotbalistů největší módeman, kdo má lýtka jako Roberto Carlos, největší nohu, sedí v autobusu úplně vzadu a nebo ovládá hudební produkci v autobusu, rozklíčoval exkluzivně pro Blesk obránce nároďáku Michal Kadlec (27). A navrch přidal pár vtipných přezdívek.

Módeman, Ukrajinec, Twittermaniak a Mistr šajtlí zastavili další útok soupeře, míč končí v bezpečí v zámezí a od brány bude odkopávat Bubeník. Míč letí, do vzdušného souboje se pouští Vlasáč a vyhrává ho pro Levopraváka.

Na křídle se nabízí Hodnej kluk, který však svou hbitostí a drzostí zlobí obranu Portugalců už od samého začátku. Dostává míč do běhu, jedna klička, druhá klička, centr... Zatímco u postranní čáry nervózně přešlapuje Salámista, který se připravuje k vyběhnutí na varšavský pažit, balón dopadá přímo na nohu Dříče. A ten nekompromisně zavěsil!

Českou lavičku zaplavuje euforie, Nemluva, Myslivec a Technik skáčou radostí do vzduchu, zato Pan kapitán jen zaťal vítězoslavně pěst, hýbat se moc nemůže, na hřiště ho nepustila zraněná Achillovka... 

I takhle by mohla vypadat čtvrteční spolupráce českých reprezentantů, kdyby se uchytily jejich přezdívky, které spoluhráčům rozdělil obránce Michal Kadlec. Pardon, vlastně Autoexpert. Který navíc prozradil řadu zajímavostí z kabiny českého reprezentačního výběru.

Pojďme si projít řadu po řadě, co na své spoluhráče syn fotbalového internacionála a bývalého reprezentanta Miroslava Kadlec prozradil. 

Přezdívky českých reprezentantů i komentář Michala Kadlece ke každému z nich najdete v naší fotogalerii.

Fotogalerie
22 fotografií