Velké štěstí právě prožívá provozovatel slavné matějské pouti, syn zavražděného podnikatele Václava Kočky mladšího (†40), Václav Kočka nejmladší (29). Začátkem prosince oznámili, že čekají jednovaječná dvojčátka, teď se pochlubili i jejich pohlavím. Na Instagramu zveřejnili sérii fotek, která odhalila, že to budou holčičky!

„I pro nás to bylo velké překvapení – na první kontrole nic vidět nebylo, za 14 dní se objevili dva,“ řekl Blesku už při oznámení těhotenství šťastný otec Václav Kočka nejmladší. Nicol je nyní v pátém měsíci. Jejich první miminko, Vašík, zemřelo v pouhých šesti dnech, páru se pak narodila ještě dcerka Mia, které jsou dva roky. „Mia ještě těhotenství moc nevnímá, ale že v bříšku jsou dvě mimi, už ví. Myslím, že bude trochu žárlit,“ uvedl Kočka. 

Do široké rodiny Kočkových se v uplynulých letech narodila řada dětí a všechno byly holčičky, ani teď se tak poměr nevyváží. „Nad jmény pro kluky i holky jsme už přemýšleli. První nápad na klučičí jména byli Honzík a Vašek, ale protože Vašíka už jme měli, a nechtěli jsme, aby další byl jako náhrada, nakonec jsme od obou upustili. Holčičí už máme, ale zatím si je necháme pro sebe,“ řekla Nicol.

Video
Video se připravuje ...

Václav Kočka nejmladší se oženil s Nicol Findejsovou Instagram, Facebook

Fotogalerie
69 fotografií