Velké štěstí právě prožívá provozovatel slavné matějské pouti, syn zavražděného podnikatele Václava Kočky mladšího (†40), Václav Kočka nejmladší (29). Začátkem prosince oznámili, že čekají jednovaječná dvojčátka, teď se pochlubili i jejich pohlavím. Na Instagramu zveřejnili sérii fotek, která odhalila, že to budou holčičky!

„I pro nás to bylo velké překvapení – na první kontrole nic vidět nebylo, za 14 dní se objevili dva,“ řekl Blesku už při oznámení těhotenství šťastný otec Václav Kočka nejmladší. Nicol je nyní v pátém měsíci. Jejich první miminko, Vašík, zemřelo v pouhých šesti dnech, páru se pak narodila ještě dcerka Mia, které jsou dva roky. „Mia ještě těhotenství moc nevnímá, ale že v bříšku jsou dvě mimi, už ví. Myslím, že bude trochu žárlit,“ uvedl Kočka. 

Do široké rodiny Kočkových se v uplynulých letech narodila řada dětí a všechno byly holčičky, ani teď se tak poměr nevyváží. „Nad jmény pro kluky i holky jsme už přemýšleli. První nápad na klučičí jména byli Honzík a Vašek, ale protože Vašíka už jme měli, a nechtěli jsme, aby další byl jako náhrada, nakonec jsme od obou upustili. Holčičí už máme, ale zatím si je necháme pro sebe,“ řekla Nicol.

Video
délka: 00:30.96
Video se připravuje ...

Václav Kočka nejmladší se oženil s Nicol Findejsovou Instagram, Facebook

Fotogalerie
69 fotografií